26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

United čeká příprava proti Galatasarayi

Manchester United se rozhodl přidat do svých přípravných zápasů jeden navíc. Během letošní Tour se ukážou také ve Švédsku, kde budou čelit tureckému gigantovi Galatasarayi Istanbul.

B9AC4C6BB38146D88660344BB37490F4

United pocestují do Gothenburgu, kde odehrají poslední přípravný zápas před novou sezonou. Utkání je naplánováno na 30. července v 19:30 švédského času, který je stejný jak v Česku, tak na Slovensku.

Před krátkým výletem do Skandinávie odehrají svěřenci Josého Mourinha v rámci International Champions Cupu zápasy proti Borussii Dortmund (v Šanghaji v pátek 22. července) a Manchesteru City (v Pekingu v pondělí 25. července).

„Tým má teď kombinaci domácích a zámořských zápasů proti těžkým evropským soupeřům,“ řekl k letošní přípravě Ed Woodward. „Hraní zápasů v celé řadě zemí umožňuje našim úžasným fanouškům vidět tým hrát, ale co je nejdůležitější, že zápasy umožňují manažerovi a týmu připravit se co nejlépe na sezonu.“

Po zápasech v Číně a Švédsku čeká Rudé ďábly 3. srpna, kdy odehrají na Old Trafford zápas proti Evertonu na počest Wayna Rooneyho, následovat bude boj o Community Shield ve Wembley proti Leicesteru.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!