23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Bailly se už nemůže dočkat prvního zápasu

Eric Bailly, první posila José Mourinha, je jedním z hráčů, kteří chtějí na nového manažera Manchesteru United zapůsobit, a že to myslí opravdu vážně dokazují mimo jiné i videa a fotografie z posiloven, které zveřejňují na sociálních sítích. Zatímco jiným sezóna ještě neskončila kvůli reprezentačním povinnostem a další si již naopak užívají volna a odpočívají, Bailly je jedním z těch, který již začal s přípravou na novou sezónu, což ostatně potvrzují snímky a videa na jeho Instagramu. Jak sám říká, už se nemůže dočkat toho, až se z něho s prvním zápasem stane pravý rudý ďábel.

Reprezentant Pobřeží slonoviny, jehož United koupili 6. června/jun z Villareallu, stále čeká na vyřízení pracovního povolení.  Ale už brzy jej čeká první setkání s jeho novými spoluhráči v tréninkovém komplexu Aon, kam se začnou hráči postupně vracet od příštího týdne.

22letý Bailly však na sobě už několik dní usilovně pracuje a v co nejlepší kondici chce být už na začátku přípravy. Jeho záměr je jasný. Jak sám pro MUTV uvedl, chce se v Manchesteru rychle usadit a přizpůsobit se Premier League tak rychle, jak jen to půjde.

„Myslím, že je velmi důležité, abych se tady rychle usadil. Doufám, že trenérský personál a moji spoluhráči mi pomohou, aby byl tento proces co nejrychlejší. Je důležité se k tomu správně postavit a navyknout si na nasazení a tempo místního fotbalu,co nejdříve, abych byl připraven na začátek sezóny. A jak jsem řekl, doufám, že s pomocí každého z tohoto týmu to všechno můžu zvládnout rychleji.“

Jak už bylo výše uvedeno, Bailly není jediný, kdo již zahájil individuální přípravu. Tyto nepovinné předsezónní tréninky mají na svém denním programu také mnozí další jako Adnan Januzaj, Ander Herrera, Andreas Pereira, Antonio Valencia, Luke Shaw, Memphis Depay, Tim Fosu Mensah nebo Tyler Blackett. Ti všichni zveřejňují videa a fotografie na sociálních sítích, aby dali najevo svou tvrdou práci. Tito hráči usilují o pozornost portugalského manažera a místo v jeho sestavě.

José Mourinho si tak může být jistý tím, že hráči budou na novou sezónu velmi dobře připraveni, ale přeci jen nebude mít práci snadnou a z nabitého kádru, který dle svých slov hodlá ještě posílit, bude muset několik borců chtě nechtě vyřadit. Bude to těžké rozhodování a je nepravděpodobné, že by celé mužstvo prošlo jeho jemným sítem. Jsou před námi ale ještě celé dva sluncem zalité  měsíce, takže není kam spěchat. Hráči se Mourinhovi začnou postupně hlásit v tréninkovém komplexu Aon od příštího týdne a následných zhruba čtrnáct dní zde společně zahájí přípravu na novou sezónu. Poté je již čeká odlet do Číny, kde mají United letos naplánovanou letní Tour 2016. Na úvod nabitého programu nás čeká přátelský zápas s atraktivním soupeřem Borusií Dortmund a to 22. července/júl od 14:00 našeho času. O tři dny později to bude pro změnu pikantní souboj s městským rivalem Manchesterem City.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!