Shaw je na sezonu s pořadovým číslem tři připraven

7

Před dvěma roky a dvěma dny podepsali zastupitelé United levého talentovaného obránce Luka Shawa, který se nyní již vyléčil ze svého zranění a je tak připraven na následující sezonu.

luke shaw

Skvělý vstup do své druhé sezony zajistil Shawovi místo na levé straně obrany, nicméně zářijový zápas proti Eindhovenu v rámci Ligy mistrů vše zhatil. Od tohoto utkání se na trávník nepodíval a teprve v posledních týdnech začal s tréninky. Ty však, alespoň dle vyjádření a fotek na sociálních sítích bere poctivě, když k jednomu takovému snímku se vyjádřil slovy: „Příprava na novou sezonu. Dnes mám hotovo!“

V roce 2014, když podepisoval na Old Trafford smlouvu, se pak ke svému přestupu vyjádřil slovy: „Jsem nadšený z přestupu do Manchesteru United. Chci se zlepšovat a United jsou k tomuto ideálním místem. Těším se na novou kapitolu mého života a na spolupráci se světovými hráči a dalšími pracovníky.“

Z obou vyjádření je patrné, že Luke pro svůj návrat na trávníky udělá vše, zvláště pak když u toho bude moct oblékat červený dres United. V psaní nových kapitol v podání mladého obránce doufají také fanoušci, kteří mu na Instagramu nechali řadu vzkazů.

 

shawsfan23: „Nemůžu se dočkat. Těším se na novou sezonu a na to, až tě znovu na trávníku uvidím.“

miracleakpan: „Chyběl jsi, Luku. Snad se vrátíš silnější než kdy jindy.“

richardtaylor75: „Vrať se lepší a silnější. Na levé straně chyběla tvá rychlost.“

ppppank: „Minulou sezonu jsi chyběl. Super že jsi zpátky. Je čas opanovat levou stranu.“

albertlsk: „Mít tě opět v týmu je jako podepsat novou posilu. Díky a makej dále!“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAntonio sa teší na Tour
Ďalší článokBailly se už nemůže dočkat prvního zápasu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!