22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Rojo a Romero ve finále Copa America neuspěli

Dva hráči Manchesteru United, Marcos Rojo a Sergio Romero, dnes ve 2:00 středoevropského času odehráli finále Copa America, které ale výběr Argentiny do vítězného konce dotáhnout nedokázal.

Nad síly hráčů v modrobílých dresech byl výběr Chile, který po remíze 0:0 v základní hrací době porazil soupeře až v penaltovém rozstřelu. V tom zvítězili v poměru 4:2 a stali se tak mistry Jižní Ameriky pro rok 2016.

Nejlépe se na dnešní zápas nebude vzpomínat především obránci Marcosu Rojovi, který už ve 43. minutě uviděl červenou kartu po faulu na Arturo Vidala. Vyloučení však výběr Argentiny do oslabení neposlal, protože Chile hrála o deseti hráčích už od osmadvacáté minuty, kdy byl vyloučen Diaz.

V penaltovém rozstřelu pak Romero chytil hned první chilský pokus, ale po tom, co selhal i Messi a Biglia, se začali radovat hráči Chile.

Prohra pro Argentinu znamená již třetí selhání v řadě, přičemž se na úplný vrchol nedostala dlouhých třiadvacet let. Hořkost z porážky pak podtrhlo oznámení Messiho, který se s reprezentační kariérou rozloučil.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!