22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Copa America v podání Rudých ďáblů

Sergio Romero a Marcos Rojo se mohou stát čtvrtými, respektive pátými hráči z Old Trafford, kteří vyhrají Copa America. Stát se tak může v neděli, kdy výběr Argentiny nastoupí ve finále proti týmu Chile nebo Kolumbie.

marcos rojo argentina 4641686846+461989

Hráči v modrobílých dresech zatím procházejí turnajem jako nůž máslem, když ve skupině neztratili ani bod a z třech utkání vytěžili devět bodů a stejně tak dokázali projít čtvrtfinále a semifinále proti mužstvům z Venezuely respektive USA.

První hráč Manchesteru United, který kdy Copa America vyhrál, byl Kleberson. Stalo se tak roku 2004, kdy reprezentace Brazílie porazila ve finále výběr Argentiny až v penaltovém rozstřelu. Kleberson pak byl následován jiným záložníkem z Brazílie, a to Andersonem, který tuto trofej vyhrál v roce 2007. Zatím posledním držitelem poháru pro vítěze Copa America je chilský útočník Angelo Henriquez. Ten však, technicky vzato, se považovat za hráče United nedá, jelikož nikdy neodehrál soutěžní utkání v červeném dresu a dva dny po finálovém utkání se upsal Dynamu Zagreb.

Finálový zápas letošního Copa America mezi Argentinou a jedním z dvojice Chile/Kolumbie se pak odehraje v neděli ve 20:00 v americkém New Jersey.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!