Copa America v podání Rudých ďáblů

3

Sergio Romero a Marcos Rojo se mohou stát čtvrtými, respektive pátými hráči z Old Trafford, kteří vyhrají Copa America. Stát se tak může v neděli, kdy výběr Argentiny nastoupí ve finále proti týmu Chile nebo Kolumbie.

marcos rojo argentina 4641686846+461989

Hráči v modrobílých dresech zatím procházejí turnajem jako nůž máslem, když ve skupině neztratili ani bod a z třech utkání vytěžili devět bodů a stejně tak dokázali projít čtvrtfinále a semifinále proti mužstvům z Venezuely respektive USA.

První hráč Manchesteru United, který kdy Copa America vyhrál, byl Kleberson. Stalo se tak roku 2004, kdy reprezentace Brazílie porazila ve finále výběr Argentiny až v penaltovém rozstřelu. Kleberson pak byl následován jiným záložníkem z Brazílie, a to Andersonem, který tuto trofej vyhrál v roce 2007. Zatím posledním držitelem poháru pro vítěze Copa America je chilský útočník Angelo Henriquez. Ten však, technicky vzato, se považovat za hráče United nedá, jelikož nikdy neodehrál soutěžní utkání v červeném dresu a dva dny po finálovém utkání se upsal Dynamu Zagreb.

Finálový zápas letošního Copa America mezi Argentinou a jedním z dvojice Chile/Kolumbie se pak odehraje v neděli ve 20:00 v americkém New Jersey.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokNovinky 21.06.2016
Ďalší článokŠpeciál: Hráči na dovolenkách
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!