Januzaj a Fosu-Mensah se připravují na Mourinha

20

Adnan Januzaj a Timothy Fosu-Mensah už stihli sdílet videa ohledně předsezónních příprav na své instagramy, kterými chtějí upoutat pozornost nového manažera Josého Mourinha.

januzaj 11

Byť je José Mourinho na Old Trafford teprve měsíc, stihl již přivést posilu do obrany Erica Baillyho, stejně jako podepsat smlouvy s Michaelem Carrickem, Marcusem Rashfordem, či Cameronem Borthwick-Jacksonem. I proto se někteří hráči chtějí dostat do formy co nejdříve.

Jedním z takových hráčů je Belgičan Adnan Januzaj, ke kterému se Mourinho vyjádřil už v sezoně 2013/2014, kdy Januzaj v červeném dresu debutoval.

Myslím, že je skvělým hráčem, který má předpoklady na to, aby měl dlouhou a úspěšnou kariéru,“ řekl tehdy Mourinho. „Neznám ho osobně, ale vypadá, že má všechno, co potřebuje.“

Timothy Fosu-Mensah se pro změnu vyjádřil na adresu Portugalce, na kterého svou přípravou chce rovněž udělat dojem.

Nikdy jsem neslyšel, že by jakýkoliv hráč mluvil o Mourinhovi ve zlém,“ řekl Fosu-Mensah. „Jsem na něj zvědavý. Chci se pod ním stát top hráčem Manchesteru United. To je můj plán.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRooney priznal, že by svoju kariéru rád ukončil v Manchesteri United
Ďalší článokNovinky 21.06.2016
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!