Smalling je z úmrtí Muhammada Aliho nešťastný

10

V sobotu minulého týdne spatřila světlo světa nešťastná zpráva o úmrtí legendárního boxera Muhammada Aliho. A na jednoho z největších sportovců historie nezapomněl zavzpomínat také obránce Chris Smalling.

Anglický obránce byl jedním z prvních hráčů United, kteří se na svém Twitteru o této nešťastné zprávě zmínili – a to prostřednictvím fotky (níže) a se slovy: „Ten, kdo není dost odvážný, mnoho v životě nedokáže.“

O smrti Aliho se na Twitteru rovněž zmínili hráči jako Januzaj, Martial, Young Depay, Schneiderlin, či Schweinsteiger, který napsal: „Jeden z nejlepších sportovců, jaký kdy žil. Odpočívej v pokoji. Tvůj odkaz bude žít dále.

Chris Smalling se pak již dříve vyjádřil s velkým obdivem k legendárnímu boxerovi – stalo se tak v prosinci roku 2015, kdy byl v exkluzivním rozhovoru vyzpovídán stránkou manutd.com.

Je hodně velkých sportovců, ale já jsem fanouškem Muhammada Aliho,“ řekl tenkrát Smalling. „Mám hodně jeho citátů ofocených a připnutých po zdech. Vždy mě nakopnou. Byl ve svém sportu naprostou špičkou.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokDe Geova šance zapůsobit na del Bosqueho
Ďalší článokAdidas predstavil nové tréningové súpravy
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!