04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling je z úmrtí Muhammada Aliho nešťastný

V sobotu minulého týdne spatřila světlo světa nešťastná zpráva o úmrtí legendárního boxera Muhammada Aliho. A na jednoho z největších sportovců historie nezapomněl zavzpomínat také obránce Chris Smalling.

Anglický obránce byl jedním z prvních hráčů United, kteří se na svém Twitteru o této nešťastné zprávě zmínili – a to prostřednictvím fotky (níže) a se slovy: „Ten, kdo není dost odvážný, mnoho v životě nedokáže.“

O smrti Aliho se na Twitteru rovněž zmínili hráči jako Januzaj, Martial, Young Depay, Schneiderlin, či Schweinsteiger, který napsal: „Jeden z nejlepších sportovců, jaký kdy žil. Odpočívej v pokoji. Tvůj odkaz bude žít dále.

Chris Smalling se pak již dříve vyjádřil s velkým obdivem k legendárnímu boxerovi – stalo se tak v prosinci roku 2015, kdy byl v exkluzivním rozhovoru vyzpovídán stránkou manutd.com.

Je hodně velkých sportovců, ale já jsem fanouškem Muhammada Aliho,“ řekl tenkrát Smalling. „Mám hodně jeho citátů ofocených a připnutých po zdech. Vždy mě nakopnou. Byl ve svém sportu naprostou špičkou.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!