Mourinho přihlížel vítězství Anglie

18

Jose Mourinho byl svědkem vítězství Anglie nad výběrem světa v charitativním utkání Soccer Aid 2016, když Albion dokázal na Old Trafford především díky dvěma brankám Defoea porazit svého soupeře v poměru 3:2.

jose mourinho phil neville

I přes vyloučení Bena Shepharda, který musel po dvou žlutých kartách opustit trávník, vydřeli legendární hráči Anglie výhru nad soupeřem, který měl ve svém středu jména jako Ronaldinho, Dida, Cafú, či i bývalé hráče United Jaapa Stama a Dimitara Berbatova.

Nově jmenovaný manažer United, Jose Mourinho, pak především přihlížel práci svého budoucího soupeře, protože výběr světa nevedl nikdo jiný než Claudio Ranieri, který letos dokázal s podceňovaným týmem z Leicesteru vyhrát titul.

Díky utkání se pak pomohlo vybrat miliony liber, které obratem směřovaly na konto UNICEF. Peníze pak svou přítomností pomohl vybrat také legendární Pelé.

 

Anglie 3 (Wright 51, Defoe 65, 77) : Výběr světa (Berbatov 54, 59)

Anglie: Seaman (Theakston 46), Bishop (McGuinness 56) (Tomlinson 83), Campbell (Murphy 46), Carragher, Wright (Williams 83), Shephard, Neville (Whitehall 46), Wilkes, Humes (Dyer 46), Murs (Lewis 66), Fowler (Defoe 46).

Vyloučen: Shephard

Výběr světa: Dida (Kielty 46), Morrison (Haywood-Williams 73), Cafu (Thomas 46), Stam (Cannavaro 37), Sheen (Fletcher 25), Evans (McCoy 77), Byrne (Rheon 81), Davids, Pizzorno (Berbatov 46), Ward (Horan 76), Ronaldinho.

Vyloučen: Cannavaro

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokČtveřice hráčů na adresu Mourinha
Ďalší článokVillareal Radio: United sa dohodli na cene za Baillyho
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!