31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fletcher se chce prosadit do prvního týmu United

Talentovaný útočník Manchesteru United Ashley Fletcher doufá, že bude následovat šlépěje svého spoluhráče Marcuse Rashforda a podaří se mu prosadit do prvního týmu Rudých ďáblů.

20letý anglický útočník v lednu letošního roku odešel na hostování do třetiligového Barnsley. Je dost možné, že kdyby tehdy zůstal na Old Trafford, možná by to byl právě on, kdo by dostal šanci v prvním týmu United namísto Marcuse Rashforda. Rashford svojí šanci maximálně využil a velmi rychle se usadil v prvním týmu.

Ani Fletcher ale nezůstal svými výkony pozadu a v neděli ve Wembley pomohl jednou brankou k vítězství Barnsley nad Millwallem ve finále baráže o postup do Championship. Pro Fletchera to byla již devátá vstřelená branka v dresu Barnsley. Zatímco Barnsley by rádo Fletchera udrželo i v příští sezoně, sám hráč by se rád popral o šanci v prvním týmu Manchesteru United. Fletcherovým snem je dokonce nastupovat v útoku United po boku svého velkého kamaráda – Marcuse Rashforda.

„Lidé si možná myslí, že jsme hodně mladí hráči, ale když se podíváte, co se Marcusovi podařilo – vstřelit branky za první tým United, skórovat za anglickou reprezentaci… Zaslouží si každý kousek pozornosti a snad bych mohl v příští sezoně hrát po jeho boku, pokud teda dostanu šanci. Hráli jsme spolu v několika věkových kategoriích a hrát spolu za první tým by bylo něco úžasného. Doufám, že José Mourinho sledoval finále baráže a možná jsem mu dal další věc na zamyšlení. Rád bych si myslel, že někteří z mladých hráčů pro něj odvedou velký kus práce, ale Manchester United je velký klub a je jasné, že utratí spoustu peněz, aby mohl bojovat o titul v Premier League,“ řekl Ashley Fletcher.

„Je zvláštní přemýšlet nad tím, co by se stalo, kdybych neodešel na hostování, zvláště když vidíte Marcusův příběh. Možná jsem to mohl být já. Jsem ale hrdý na to, co jsem po svém příchodu do Barnsley dokázal. Skórovat ve Wembley, pomoci týmu získat pohár nebo postoupit do vyšší ligy je něco úžasného. Příchod do Barnsley byl pro mou fotbalovou kariéru skvělým tahem. Pokud by mě United poslali opět na hostování, rád bych působil zde. Užil jsem si tady každou minutu. Pokusím se zabojovat o místo v sestavě Manchesteru United, pokud to nevyjde, myslím, že bych mohl střílet branky v Championship,“ dodal talentovaný útočník.

Předseda Barnsley a bývalý dlouholetý ředitel Manchesteru United Maurice Watkins by rád Fletchera získal i pro příští sezonu.

„Systém hostování se mění, ale pokud týmy z Premier League pošlou své talentované hráče na hostování, budou chtít, aby hráli a rozvíjeli se. Myslím si, že Ashleymu se to povedlo. Bylo by úžasné mít Ashleyho v našem týmu i pro Championship, ale budeme si muset o tom promluvit a uvidíme. V Manchesteru United znám hodně lidí a třeba nám to pomůže, člověk nikdy neví,“ řekl Maurice Watkins.

Zdroj: mirror.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!