20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Zprávy z reprezentačních výběrů

V tomto souhrnu vám přinášíme zprávy ohledně hráčů a jejich reprezentačních povinností ze dnů minulých i těch budoucích.

bastian-schweinsteiger-training_3436233

Záložník Bastian Schweinsteiger se jistojistě ukáže na nastávajícím Evropském šampionátu i přesto, že posledních jedenáct utkání v dresu Manchesteru pro zranění neodehrál. Je očividné, že zranění kolene jej už netrápí a na výkony zkušeného záložníka se tak opět můžeme těšit – nyní však v dresu Německa, které už oznámilo svůj třiadvacetičlenný tým.

Jsem v pořádku a rád, že jsem zpátky na seznamu. Každou jednou hodinu jsem pro nominaci žil. Od Světového šampionátu v roce 2014 se má situace zhoršovala, ale nyní jsem připraven. Samozřejmě, že se zranění může opět vrátit, ale já frázi „vzdát se“ neznám,“ nechal se slyšet Schweinsteiger.

Na EURO se podívá rovněž brankář David de Gea, který tak opět bude soupeřit o místo španělské jedničky s Ikerem Casillasem.

de_gea_spain

Kdo má pro nadcházející dny volno, je však Daley Blind, jehož reprezentační tým se na finálový turnaj nedostal a obránce rovněž není zařazen v týmu pro přátelská utkání nadcházejících dní.

Těšit se naopak můžeme na výkony Anthonyho Martiala, k němuž řekl trenér francouzského reprezentačního výběru Didier Deschamps následující: „Měl bolesti stehna. Pozdě končil se sezonou a tak jsem s ním nechtěl nic riskovat. A samozřejmě, že vůbec nepochybuji o jeho účasti na šampionátu. Jeho zranění stehna je způsobeno pouze únavou.“

Deschamps tímto reagoval na skutečnost, že Martial nebyl využit ani coby střídající hráč v pondělním utkání Francie a Kamerunu, které země Galského kohouta vyhrálo v poměru 3:2.

Aktualizované: Svoju 23-člennú nomináciu na EURO 2016 oznámila aj reprezentácia Anglicka.

13310488_984986838285843_3192464225877025100_n

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!