23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick a McNair na adresu Mourinha

Podle Michaela Carricka je José Mourinho tím pravým mužem, kdo znovu dokáže nastartovat Manchester United. Je to světová třída, vyhraje tady trofeje, doplňuje ho Paddy McNair.

McNair 12345

V pátek byl konečně oficiálně oznámen a potvrzen příchod Josého Mourinha, který tak po dvou letech nahradil Louise van Gaala, jenž sice vyhrál FA Cup, ale to rozhodně nezměnilo celkový dojem na jeho působení.

Carrick, jemuž v létě vyprší kontrakt (očekává se ale nové roční prodloužení smlouvy, věří, že budoucnost na Old Trafford je růžová.

„Mourinhův seznam úspěchů hovoří sám za sebe. Do klubu skvěle zapadá a doufejme, že se mu bude dařit. Musím říct, že je smutné, když vidím kohokoliv, jak ztratí svou práci, ale před námi jsou dobré časy,“ řekl čtyřiatřicetiletý záložník.

Stejný názor má i mladý obránce Paddy McNair. Ten si myslí, že jmenování bývalého trenéra Porta, Interu, Chelsea a Realu je pro klub další výzvou k úspěchům.

„Je to světový manažer, vyhrál hodně trofejí v několika zemích a pracoval s nejlepšími hráči světa v nejlepších týmech světa,“ řekl severoirský reprezentant. „Cítím, že do United může přinést úspěchy.“

S novým manažerem ale přichází i nová šance, nový start.

„Vždycky, když jdu na hřiště, je tam někdo nový, kdo vás vidí poprvé, takže s pokusím na všechny zapůsobit, zatím jsem od něj nic neslyšel.“

zdroj: skysports.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!