23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rashford zazářil v debutu. Bude z něj ohromující hráč, říká P. Neville

Phil Neville si myslí, že Marcus Rashford bude ohromující fotbalista, přičemž neskrývá naděje Anglie na EURO.

arcus-rashford-cropped_rnzc1h9h44mt1umtrrfiz4po0

Kdo počítal s tím, že do nominace širšího výběru Roye Hodgsona se Marcus Rashford dostal jenom, aby okusil atmosféru prvního týmu národního týmu, tak se spletl. I díky souhře náhod (opětovné zranění Daniela Sturridge) se dále píše pohádka tohohle osmnáctiletého mladíčka.

Včera totiž debutoval za Albion a dal o sobě vědět hned po 138 sekundách hry. A to tak, že dost výrazně. Dal totiž gól, a stal se tak nejmladším debutantem, co vstřelil gól. Rekord, jenž trval 78 let, převzal po Tommym Lawtonovi.

„Marcus Rashford bude ohromující fotbalista,“ říká bývalá hvězda United Phil Neville. „Na scénu vyletěl úplně bez respektu, vypadá, jako by už hrál roky. Nevypadá nervózně nebo bojácně. Góly, co dává, jsou fantastické.“

„Oprávněně se tak dostal do Hodgsonovy nominace. Jestli bude hrát, to už je jiný příběh, protože náš útok je naše nejsilnější část – máme Vardyho, Kane, Rooneyho a Sturridge.“

„Bude se tedy muset předvést, aby se přes tyhle dostal do poslední třiadvacítky. Myslím, že Roy vezme jenom čtyři útočníky, takže jeden z nich bude muset z kola ven. Určitě je to hráč budoucnosti, má skvělý temperament. Musí se pořád učit a využívat zkušeností,“ zakončil mladší z bratří Nevillů.

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!