23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Novinky 26.05.2016

Další den, další spekulace. Přinášíme vám další díl rubriky Novinky dne.

NOVINKY devilpage

 

Zlatan: Už jsem se rozhodl

Zlatan Ibrahimović. Světová megastar a hráč, který je momentálně spojován s Manchesterem United nejvíce (dle informací má také lukrativní nabídku z Číny). Dneska měl, jakožto kapitán reprezentace, tiskovku, na které oznámil, že už se rozhodl, kam půjde. „Vím, co chci. Budoucnost už je napsána, rozhodl jsem se už dávno. Na stole jsou konkrétní nabídky z Anglie, Itálie a ostatních zemí, nejen z Evropy. Teď se nic neděje. Co se děje, je to, že bude EURO,“ řekl diplomaticky. Jenže novináři se přece nevzdávají.

A tak donutili švédskou hvězdu mluvit o United: „Myslím, že příchod Mourinha je skvělý. Řekl bych, že je to chlap, co je dostane zpět na vrchol. Pokud chcete vyhrávat, přiveďte Mourinha. Od té doby, co jsem opustil Inter, jsem mluvil s Josém každý den. Mám s ním skvělý vztah, to není tajemství. Budu s ním zase pracovat? Nevím, nechme se překvapit,“ byl Ibra ale i nadále tajemný.

„Chci si užít, co píšete. Bylo toho napsáno už hodně. Někdo píše, že se přestup do 48 hodin zrealizuje, druhý zase, že je to na 90% hotové. Je sranda zjišťovat, kdo to píše.“

Takhle reagoval, když byl dotázán, zda může potvrdit, že mu United podali nabídku:

Stoper Kostas Manolas za 40 milionů eur

Včera během podvečera se Twitterem začala tato zpráva šířit jako blesk. Podle italských novinářů United už před nedávnem kontaktovali agenta řeckého stopera hrajícího za AS Řím Kostase Manolase i samotný klub. Ten požaduje 40 milionů euro, což hodlá klub akceptovat, když bude souhlasit i José Mourinho. O tohoto stopera má velký zájem i Chelsea a Arsenal. Podle skautů má skvělou rozehrávku, je silný na balonu, urostlý i silný.

Problémy s “obchodní značkou Mourinho“ vyřešeny

Okamžitému podepsání smlouvy s José Mourinhem prý bránil problém, který je pro mnohé těžko pochopitelným. Jeho jméno totiž vlastnila Chelsea, která ho potřebovala k prodávání suvenýrů s ním. Vše je ale vyřešeno a dnes by měl José podepsat tříletou smlouvu.

Video z před pár minut:

zdroj: skysports.com, twitter.com, youtube.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!