23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Novinky o zraněných hráčích

Jak Marcos Rojo, tak také Morgan Schneiderlin se neobjevili v sestavě ve včerejším utkání s Bournemouthem, které bylo stejně nakonec zrušeno. Zatímco ale francouzský záložník byl pouze nemocný, Rojo utrpěl v sobotním tréninku menší zranění.

Morgan Schneiderlin 2016 1

Pro nalezení neidentifikovatelného balíku na tribuně Old Trafford bylo poslední utkání sezony odloženo a to na úterý. Výkop je pak naplánován na 21:00 (našeho času), a tak je více než pravděpodobné, že zmíněná dvojice hráčů do sestavy zařazena opět nebude. Oba však doufají, že stihnou sobotní finále FA Cupu, stejně jako doufají v bezpečnost celého klubu.

Sice jsem na stadionu nebyl, ale tohle mi opravdu dobře nedělá,“ řekl Schneiderlin. „Naštěstí jsou všichni v bezpečí, ale fanoušků je mi líto. Moc děkujeme policii a ostraze, kteří problém vyřešili.“

Finálového střetnutí se ale určitě nezúčastní další dvojice hráčů tvořená Lukem Shawem a zkušeným Bastianem Schweinsteigerem, který stále trpí zraněním kolene. Nicméně zcela připraven je již anglický křídelník Ashley Young, stejně jako je také pravděpodobný start Mattea Darmiana.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!