Novinky o zraněných hráčích

25

Jak Marcos Rojo, tak také Morgan Schneiderlin se neobjevili v sestavě ve včerejším utkání s Bournemouthem, které bylo stejně nakonec zrušeno. Zatímco ale francouzský záložník byl pouze nemocný, Rojo utrpěl v sobotním tréninku menší zranění.

Morgan Schneiderlin 2016 1

Pro nalezení neidentifikovatelného balíku na tribuně Old Trafford bylo poslední utkání sezony odloženo a to na úterý. Výkop je pak naplánován na 21:00 (našeho času), a tak je více než pravděpodobné, že zmíněná dvojice hráčů do sestavy zařazena opět nebude. Oba však doufají, že stihnou sobotní finále FA Cupu, stejně jako doufají v bezpečnost celého klubu.

Sice jsem na stadionu nebyl, ale tohle mi opravdu dobře nedělá,“ řekl Schneiderlin. „Naštěstí jsou všichni v bezpečí, ale fanoušků je mi líto. Moc děkujeme policii a ostraze, kteří problém vyřešili.“

Finálového střetnutí se ale určitě nezúčastní další dvojice hráčů tvořená Lukem Shawem a zkušeným Bastianem Schweinsteigerem, který stále trpí zraněním kolene. Nicméně zcela připraven je již anglický křídelník Ashley Young, stejně jako je také pravděpodobný start Mattea Darmiana.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokOdložený zápas s Bournemouthom
Ďalší článokSmutný a nečakaný záver
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!