25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lingard: Nenecháme se rozrušit

Jesse Lingard říká, že se hráči nenechají rozhodit vší pozorností, jež směřuje na dnešní utkání na Upton Parku, kde West Ham odehraje své poslední domácí utkání než se přestěhuje na olympijský stadion.

Pro klub z východu Londýna to bude emotivní noc a pro svěřence Louise van Gaala je to také klíčové utkání. Jestli se chce Manchester United dostat na místa zajišťující Ligu mistrů, musí zvítězit.

„Do takových utkání chcete jako hráč nastoupit. Do těch nejdůležitějších. My jsme připravení – trénovali jsme tvrdě. Musíme se připravit hlavně mentálně na tu pozornost a skvělou atmosféru, kterou všichni očekáváme. Určitě se tím nenecháme rozrušit, protože máme jediný úkol a to přivést domů 3 body.“

Lingard dosud nastoupil do 37 utkání v sezóně a stal se důležitým článkem týmu Louise van Gaala. Sám je samozřejmě nadšený z dostatku herních příležitostí a označuje tuto sezónu ze svého pohledu jako „šílenou“.

„Zatím zbývají 3 utkání a snažím se soustředit hlavně na ně, ale samozřejmě hrát přes 30 utkání v mé první sezóně je šílené! Dalo nám to hodně práce dostat se tak daleko a teď se musíme pořádně nakopnout na zbývající utkání a finále.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!