U21: Chelsea – United 0:1

1

Hráči Manchesteru United U21 v posledním zápase letošní sezony Barclays Under-21 Premier League zvítězili na Stamford Bridge nad Chelsea U21 1:0 díky brance Mattyho Willocka.

u21 premier league

V základní sestavě Manchesteru United se objevili i dva hráči z prvního týmu Red Devils – obránce Phil Jones a záložník Adnan Januzaj. Do první vážnější šance se dostali domácí hráči a to konkrétně v 11. minutě utkání, kdy střelu Tammyho Abrahama bez větších problémů zneškodnil brankář Joel Castro Pereira. V 26. minutě Januzaj přiťukl míč pro Mattyho Willocka, ale jeho přízemní střelu kryl brankář Bradley Collins. V 32. minutě se už hosté dostali dovedení – po akci Sadiqa El Fitouriho a Andrease Pereiry se střelecky prosadil Willock, který míč usměrnil podél brankáře Chelsea – 0:1. V další šanci neuspěl Kasey Palmer a nebezpečný centr Charlieho Wakefielda odvrátil Regan Poole. Ne moc pohledný první poločas tak skončil vedením Rudých ďáblů v 1:0.

Do druhého poločasu už nenastoupili Januzaj a Redmond, které nahradili Demetri Mitchel a Josh Harrop. Oba nově příchozí hráči hru United oživili. Krátké po začátku druhého poločasu se na hřišti strhla menší strkanice po skluzu Palmera. Větších šancí se fanoušci na Stamford Bridge v druhém poločase nedočkali. Za zmínku stojí střely Pereiry a Harropa. Největší šanci Chelsea si vypracoval Miro Muheim, ale střílel nad, stejně jako v závěru utkání jeho spoluhráč Charlie Colkett.

Zápas tak skončil vítězstvím Manchesteru United U21 1:0. Mladíci United tak zakončili letošní sezonu Barclays Under-21 Premier League s celkovým ziskem 48 bodů na prvním místě a pětibodovým náskokem na druhý Sunderland U21.