Sir Bobby je na ocenění od UEFA pyšný

2
Sir Bobby Charlton interview with Jeff Powell of the Daily Mail. 19th May 2011 Picture By Mark Robinson.

Siru Bobbymu Charltonovi udělila UEFA ocenění za zásluhy a celoživotní oddanost k fotbalu. Ocenění, na které je dle svých slov legendární hráč United náležitě hrdý.

Sir Bobby Charlton interview with Jeff Powell of the Daily Mail. 19th May 2011 Picture By Mark Robinson.

Bývalý hráč a ambasador klubu, po němž minulý měsíc byla dokonce pojmenovaná tribuna na Old Trafford, k tomu řekl: „Měl jsem štěstí, že jsem za svou kariéru mohl hrát fotbal po boku opravdu skvělých hráčů a pracovat po boku dalších ohromných lidí. Všichni hráli důležitou roli a mám na ně řadu krásných vzpomínek.“

Zažil jsem hodně speciálních chvil, ať už na hřišti, nebo mimo něj, ale ocenění od UEFA je opravdu unikátní a rád bych poděkoval všem, díky kterým jsem toto ocenění získal.“

Cenu pak za Sira Bobbyho Charltona převzal bývalý generální ředitel a nynější místopředseda FA David Gill, a to na 40. kongresu UEFA v Budapešti. Cenu získal také jiný legendární Angličan – Sir Trevor Brooking – za rozvoj fotbalu ve své zemi.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokAnthony Martial chce potešiť fanúšikov
Ďalší článokVan Gaal: ,,Vysoké očakávania fanúšikov hráčom nepomáhajú“
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!