24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Louis van Gaal po zápase s Leicesterem

Louis van Gaal stále věří, že Manchester United může v Premier League i po remíze 1:1 s Leicesterem City dosáhnout na čtvrté místo v tabulce. Jeho pohled na nedělní zápas s Liškami sdělil stanici MUTV.

Ačkoliv získali Rudí ďáblové na Old Trafford pouze bod proti Foxes, mají zápas k dobru a jejich naděje na Top 4 nadále žije, jelikož Citizens, kteří šetřili své opory na Ligy mistrů, v neděli prohráli na hřišti Southamptonu 4:2. Teoretická šance pro United tu tedy stále je. Ale do konce už mnoho zápasů nezbývá a spoléhat na to, že naši soupeři budou i nadále body ztrácet, nemůžeme do nekonečna. Devils zaváhání svého městského rivala nevyužili naplno, ovšem manažer van Gaal ví, že ještě nic není ztraceno.

Hodnocení zápasu

Zasloužili jsme si více. Byli jsme lepším týmem, ale nedali jsme už gól. Z mého pohledu jsme odehráli jedno z nejlepších utkání v této sezóně, a že tomu tak skutečně bylo dokazuje i fakt, že nám fanoušci za remízu tleskali. Běžně nám za remízu netleskají, ale tentokrát ano, protože to byl vzrušující zápas.

Promarněná příležitost

Myslím si, že soupeř byl velmi dobře organizovaný, ale přes to jsme si v první poločase vytvořili spoustu příležitostí ke skórování, a stejně tak i ve druhé půli. Ale své šance musíte zakončit a finální přihrávky musejí být lepší. Co se týče přípravy na zápas, věděli jsme předem, že bude velmi těžké je zastavit, ale museli jsme o to pokusit a vycházeli jsme z toho, co jsme si před utkáním řekli. A i když to nevyšlo, mohli jste vidět velice dobrý tým a to je důvod, proč nám fanoušci po utkání tleskali. Byl to totiž výborný zápas.

Opakovaný videozáznam by měl pomáhat rozhodčím

Mluvil jsem o tom minulý týden a tvrdím to už asi třicet let, že fotbal potřebuje videorozhodčí, a tak není divu, že když se znovu nepodíváte na příklad na video s faulem na Memphise, nemůžeme si být jisti, jestli to bylo v pokutovém území nebo ne. Ale za to si myslím, že se měla pískat penalta, když Robert Huth držel ve vápně za vlasy Marouane Fellainiho. Já jsem to dobře viděl a tohle byl podle mě jasný faul na penaltu. Fellaini pak pouze reagoval stejně, jako každý jiný člověk.

HUhsbE32QFmVyHnSj8zr_Elbow

Pak si také myslím, že Drinkwater (byl to ale Simpson – pozn. red.) mohl dostat červenou kartu mnohem dříve a to po faulu na Lingarda. Umím si představit, že by to někdo nepískl, protože to nebyl žádný nebezpečný zákrok, ale on jej také držel, takže měl být vyloučen.

První čtyřka je stále možná

Je to další velká nepříjemnost a bude to velice těžké. Vše bude záležet také na výsledcích Manchesteru City, ale jak už jsem řekl, my musíme vyhrát všechny zbývající zápasy, protože musíme snížit jejich náskok. Nyní je tlak na Manchester City o to větší, než před naším zápasem s Leicesterem.

zdroj: manutd.com

lasix online To determine (1) whether fetal red cells have entered the maternal circulation,“>To determine (1) whether fetal red cells have entered the maternal circulation,


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!