Vyhlášení soutěže o knihu V koncích na konci světa

0

Nedávno jsme zveřejnili soutěž o knihu redaktora youaremysolskjaera V koncích na konci světa, v níž soutěžící měli hádat, kolik stran má tato nová kniha. Přesný počet stran neuhodl nikdo, nicméně pouze o jednu stránku s odpovědí 182 byli nejblíže hned tři soutěžící. O vítězi tak rozhodla nejrychlejší odpověď onoho uživatele a tak s potěšením oznamujeme, že vítězem se stal fanoušek s přezdívkou OT_ToD. 

Tímto mu blahopřejeme a zároveň nabádáme, ať se ozve na marky@devilpage.cz tak, ať si může domluvit zaslání výhry.ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRooney a Carrick chvália Davida de Geu
Ďalší článokPohledem ďábla: Patří Fellaini do základu?
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!