Rashford může přepsat historii, tvrdí de Gea

28

David de Gea tvrdí, že mladý útočník Marcus Rashford může v dresu United přepsat historii. Naposledy se pak tento mladíček trefil do sítě Aston Villy, kterou tak poslal do nižší ligy.

Marcus Rashford 2016 1

V pouhých dvanácti zápasech se trefil už sedmkrát, a tak není divu, že se Rashford stal středem pozornosti. A slova chvály má na něj také spoluhráč z opačného konce hřiště David de Gea.

Je neuvěřitelný, že?“ nechal se slyšet de Gea. „Je tak mladý a už vstřelil tolik branek. Doufejme, že pro následujících mnoho let bude v nejlepším klubu na světě a bude psát jeho historii. Je skromný a taky dobrý kamarád.“

Zatímco Rashford vstřelil jedinou branku posledního utkání, de Gea pro změnu vychytal další čisté konto.

„Tuto sezonu jsme zatím bránili velmi dobře, tak snad v tom budeme pokračovat až do posledního kola, díky čemuž se dostaneme do první čtyřky. Své zápasy musíme zvítězit a pak pouze čekat, jak dopadnou soupeři. A na konci se uvidí.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMata: „Záleží len na víťazstve“
Ďalší článokSkvelý týždeň na uchovanie momenta
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!