15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Smalling připraven na zápas č. 200

Chriss Smalling si s nejvyšší pravděpodobností zapíše dvoustý start za Manchester United, pokud nastoupí k zápasu Premier League s Aston Villou. Urostlý stoper je na tento milník velmi pyšný.

Smalling přišel z Fulhamu na začátku léta 2010 a během těch 6 let, co je v Manchesteru, se stával stále důležitějším členem týmu, až to dospělo do bodu, kdy je jedním ze zástupců kapitána a jeho jméno je jistě jedno z prvních na základní listině.

Šestadvacetiletý obránce byl během posledního roku excelentní a nastoupil do 47 utkání, což je velmi vysoké číslo. Je to skoro čtvrtina jeho celkového počtu startů, což jen dokazuje, jak byly jeho výkony v srdci defenzivy konzistentní.

„Je to skvělý milník – takové vysoké číslo je pro mě úspěch. Těším se na zápas, v němž doufám uspějeme. Každý rok si musíte zvykat na trochu nově prostředí, ale když hrajete s tak skvělými spoluhráči, jen vás to pobízí, abyste se zlepšovali každý den a mohli jste přispět k úspěchu. Cítím se skvěle a doufám, že budu dál hrát a učit se.

Na začátku sezóny by asi nikdo nečekal Aston Villu takhle na dně. Je to klub s dlouholetou tradicí, který se navíc v Premier League pohybuje již delší dobu. Letos se ukazuje, jak je tato liga šílená. Stala se naprosto nepředvídatelnou a každý tým může prohrát s kýmkoliv.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!