Matu těší návrat Luka Shawa

14

Včera se Luke Shaw poprvé zapojil po svém zranění do tréninkového procesu, přičemž radost neskrýval jak on, tak také spoluhráč Juan Mata.

Loni v září utrpěl mladý obránce v utkání s PSV Eindhoven zlomeninu nohy, která jej z tréninku vyřadila až do včerejška. Shaw však trpělivě rehabilitoval, a tak je návratu na fotbalové trávníky čím dál tím blíže.

Už během jeho rehabilitace se Louis van Gaal nechal slyšet, že Luke dělá ohromné pokroky a že jeho návrat nabývá reálnějších obrysů. Tuto pravdu pak včera potvrdil jak klubový lékař, tak také spoluhráč Juan Mata, když obeznámil své fanoušky na instagramovém účtu s následujícím: „Kamarád @LukeShaw23 se právě vrátil z běžeckého tréninku! Už se to blíží.“

Ke stavu mladého Angličana se minulý týden vyjádřil také manažer van Gaal.

Luke Shaw by měl příští týden začít s běžeckým tréninkem. A stále bude pokračovat s posilováním v tělocvičně a plaváním. Teď už bude moct poprvé trénovat se svou váhou na trávníku, takže to je pro Luka skvělá zpráva.“

Van Gaal také odpověděl na otázku, zda Shaw ještě stihne konec sezony coby hráč.

Pořád mu připomínám, že ano. Doufám, že se tak stane, ačkoliv to bude obtížné.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokVzor v podobe Sira Bobbyho Charltona
Ďalší článokHerrera je pripravený na boj o top štvorku
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!