Woodward: Van Gaal zůstane na Old Trafford i příští rok

76

Generální ředitel Ed Woodward se včera nechal slyšet, že manažer Louis van Gaal jistojistě zůstane na Old Trafford i příští sezonu.

woodward14may15-577221

Louis van Gaal si tak v Manchesteru United odbyde celé tři roky, které byly sjednány při podpisu smlouvy při jeho příchodu. Generální ředitel Ed Woodward tímto tedy popřel jakékoliv spekulace jednak o možném odchodu van Gaala po této sezoně, stejně jako potenciální příchod Portugalce Josého Mourinha, který to má podle řady seriózních deníků namířeno do španělské Valencie.

Včera jsem Louisovi slíbil, že zůstane na Old Trafford i příští sezonu,“ řekl Woodward. „Je to kvalitní manažer, což potvrzuje svými výsledky proti silným soupeřům. Také se musel vypořádat s řadou zraněných hráčů, což se mu podařilo nadmíru dobře.

Woodwarda těší především práce van Gaala s mladíky.

Žádný jiný manažer by nedal mladíkům tolik šancí. Jeho práce přesně zapadá do koncepce United, a proto společně dodržíme tři roky, na kterých jsme se při podpisu smlouvy domluvili.“

Ryan Giggs, jež je dlouho spojován s postem manažera United, si z toho však nic nedělá, jelikož si je vědom dnešního data.ZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMEN: Luke Shaw by mal čoskoro začať trénovať s prvým tímom
Ďalší článokManažér pred zápasom s Evertonom
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!