23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Woodward: Van Gaal zůstane na Old Trafford i příští rok

Generální ředitel Ed Woodward se včera nechal slyšet, že manažer Louis van Gaal jistojistě zůstane na Old Trafford i příští sezonu.

woodward14may15-577221

Louis van Gaal si tak v Manchesteru United odbyde celé tři roky, které byly sjednány při podpisu smlouvy při jeho příchodu. Generální ředitel Ed Woodward tímto tedy popřel jakékoliv spekulace jednak o možném odchodu van Gaala po této sezoně, stejně jako potenciální příchod Portugalce Josého Mourinha, který to má podle řady seriózních deníků namířeno do španělské Valencie.

Včera jsem Louisovi slíbil, že zůstane na Old Trafford i příští sezonu,“ řekl Woodward. „Je to kvalitní manažer, což potvrzuje svými výsledky proti silným soupeřům. Také se musel vypořádat s řadou zraněných hráčů, což se mu podařilo nadmíru dobře.

Woodwarda těší především práce van Gaala s mladíky.

Žádný jiný manažer by nedal mladíkům tolik šancí. Jeho práce přesně zapadá do koncepce United, a proto společně dodržíme tři roky, na kterých jsme se při podpisu smlouvy domluvili.“

Ryan Giggs, jež je dlouho spojován s postem manažera United, si z toho však nic nedělá, jelikož si je vědom dnešního data.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!