Rooney blízko návratu

45

Kapitán Wayne Rooney s radostí oznámil, že by se měl vrátit do tréninkového procesu během následujících deseti dní.

Wayne+Rooney+England+v+Poland+lzrwoIyQxgDl

Anglický útočník chyběl kvůli zranění od 13. února a zmeškal tak rovných deset soutěžních zápasů. Po posledním interview však lze tvrdit, že hýří optimismem.

Pokud půjde všechno podle plánu, v což doufám, tak bych se měl vrátit v následujícím týdnu či deseti dnech,“ řekl Rooney.

Stejně jako zmeškal útočník řadu důležitých utkání v dresu Manchesteru United, chyběl i v několika zápasech anglické reprezentace. Minulou sobotu se dokonce Albion v Berlíně utkal s výběrem Německa, který ale dokázali přestřílet v poměru 3:2, přičemž dvě branky dali útočníci Jamie Vardy a Harry Kane.

Už jsem to několikrát řekl jak v rámci mé kariéry u United, tak také v Anglii: nikdy jsem neměl své místo jisté. Pochopitelně vždy chcete hrát, ale zároveň je skvělé mít takovouto konkurenci. Ta tu nebyla vždy, ale nyní je ta kvalita vidět. Je skvělé být zpět mezi svými spoluhráči. Opravdu si ten čas s nimi užívám a dělám vše pro to, abych byl opět připraven.“

Že konkurenci Rooney opravdu bere s nadhledem, potvrdil následujícím vyhlášením, ve kterém se vyjádřil na adresu Vardyho.

Syn se mě dokonce zeptal, jestli si může vzít dres s Vardyho jménem na zádech! Očividně má velký vliv na Premier League a reprezentaci Anglie. Pro anglický fotbal bude skvělé, pokud bude ve výkonech pokračovat a střílet branky.“

Rooney se rovněž vyjádřil ke svému potenciálnímu místu v sestavě Anglie pro následující turnaj.

Nikdo neví, co se stane. Trenér může vybrat snad tři nebo čtyři různé sestavy s různými hráči. Opravdu si myslím, že je kvalita na naší straně. Pro naši krajinu to bude velký turnaj a velmi se na něj těším a snad se několikrát trefím.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokMartial o svojich ambíciách a budúcnosti v United
Ďalší článokDavid de Gea hráčom mesiaca
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!