28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Rudí ďáblové v reprezentačních dresech

Uplynulý víkend jsme místo klubové scény sledovali tu reprezentační, a tak není od věci si výkony hráčů United zrekapitulovat.

Juan+Mata+Spain+Press+Conference+nDp2atsoDofl

 

Pravděpodobně největším trhákem bylo přátelské utkání domácího Německa a Anglie, které možná překvapivě skončilo vítězstvím Albionu v poměru 3:2. Především pak proto, že dokonce museli stahovat dvoubrankové manko, nicméně branky Kanea, Vardyho a Diera však prohru odvrátily. Zápasu se zúčastnil také Chris Smalling, který byl tak ale kvůli zranění Schweinsteigera a Rooneyho jediným Rudým ďáblem, jež do utkání nastoupil. Druhý jmenovaný pak bude mít pravděpodobně velký problém se přes skvělé výkony Kanea a Vardyho do sestavy probojovat.

Ostře sledovaným střetnutím bylo také to mezi Holandskem a Francií. V tomto utkání to pak byla hostující Francie, která si zajistila vítězství opět v poměru 3:2. Zápasu se zúčastnili hned tři Rudí ďáblové – Memphis Depay, Anthony Martial a Daley Blind, přičemž prvně dva jmenovaní se dokonce zapsali svými asistencemi do statistik utkání.

Další reprezentační start si připsal také Juan Mata, který nastoupil coby střídající hráč do zápasu Španělska a Rumunska. Střetnutí skončilo bezbrankovou remízou a David de Gea zůstal pouze na lavičce náhradníků.

V anglickém dresu si zahrál také mladík ve skvělé formě Marcus Rashford, který ale neodvrátil prohru svého týmu do dvaceti let proti stejně starému výběru Kanady. Utkání skončilo 1:2 pro Severoameričany.

V jiném mládežnickém výběru (U19) pak rovněž nastoupil hráč United, a to Cameron Borthwick-Jackson (na hřiště se dostal v 67. minutě). Jednalo se o utkání proti stejně starému výběru Řecka, které skončilo remízou v poměru 1:1. James Wilson pak sledoval utkání z lavičky náhradníků.

antonio_valencia (sportskeeda.com)

V zápase Chile s Argentinou jsme mohli sledovat duo hráčů United – Marcose Roja a Sergia Romera, kteří svými výkony přispěli k vítězství v poměru 1:2. Na jihoamerickém kontinentu si zahrál rovněž Antonio Valencia, který svým výkonem na domácí půdě přispěl k remíze 2:2 s Paraguayí. Takové štěstí však neměl obránce Varela, který na svůj debut v uruguayském dresu stále čeká.

V nedělním přátelském utkání Španělska a Itálie jsme už pak naší brankářskou jedničku de Geu, stejně jako Mattea Darmiana a Juana Matu, vidět mohli, přičemž se všichni tři rozešli ze střetnutí Itálie a Španělska nerozhodně v poměru 1:1.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!