12/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaalova reakce na vypadnutí z fotbalové Evropy

Manchester United definitivně ukončil své účinkování ve fotbalové Evropě, když ve čtvrtek na Old Trafford nezvládl odvetný duel Evropské ligy s Liverpoolem. Náš rival vyhrál první utkání 2:0 a v Divadle snů se mu podařilo uhrát remízu 1:1. Manažer Rudých ďáblů se k tomuto zápasu vyjádřil i hned po jeho skončení pro MUTV a BT Sport následovně.

Louis Van Gaal sad

 

Promarněné příležitosti

Je to velké zklamání, protože my jsme šance měli – v šatně to bylo znát. Vytvořili jsme si dostatek střeleckých příležitostí – Jesse neuspěl se svou hlavičkou, Mata pálil z osmi metrů mimo, Martial také. A způsob, jakým jsme pak inkasovali ten gól v posledních vteřinách prvního poločasu…Kdybychom tenhle gól nedostali, stále by bylo možné s tím něco dělat. O přestávce jsem se snažil hráče povzbudit. Jenže v tu chvíli jsme potřebovali dát tři další góly a stejně jako vy, fanoušci i všichni ostatní věděli, že je to více než obtížné.

Coutinhův smrtící zásah

Je na místě uznat Coutinhovy kvality. Byla to fantastická akce. My můžeme také říct, že jsme měli fantastické akce, ovšem k tomu potřebujete i trochu toho štěstí. Ale pokud řeknete, že toho chci jako manažer až moc, pak to není dobré. Vedli jsme 1:0 a vytvořili jsme si dost šancí na to, abychom vedení navýšili na 2:0. Místo toho jsme ovšem dostali gól my. Další góly už jsme nedali, takže to pak je velice obtížné. Rozdíl v šatnách byl velký – myslím si, že Liverpool si hodně oddychl, protože my jsme hráli podobně, jako oni v prvním zápase na Anfieldu.

Povinnost hráčů United

Nejsem zklamaný. Na svoje hráče jsem pyšný. Zkusili jsme udělat všechno. Bojovali jsme až do konce. Hráči sice byli o přestávce zklamaní, ale i přesto jsme to do toho po změně stran dali vše. Byl jsem velmi potěšen našimi fanoušky, kteří to, jak jsme hráli, viděli a já sám jsem jim po zápase věnoval velký potlesk. I oni nám po zápase tleskali, navzdory tomu, že jsme z Evropské ligy vypadli. Myslím si, že to bylo pozoruhodné.

Střídání Valencii, Darmiana či Schweinsteigera na úkor Depaye

Vždycky můžete po zápase diskutovat o tom, co se vám nelíbí a co byste změnili vy sami. Pak můžete mluvit o každé změně, ale vy nikdy nevíte, jak se věci vyvinou a já jsem musel konkrétní hráče nahradit, protože byli unavení. A když jsem na hřiště poslal Bastiana, už jsem měl dvě střídání vyčerpaná. Moje poslední střídání spočívalo v tom, že budeme hrát po celém hřišti jeden na jednoho s Fellainim vpředu a možná si vzpomenete, že také ve druhé půli jsme šance na vstřelení gólů měli – právě Fellaini se dostal k hlavičce i ke střele. Takže to nebylo tak špatné, ale to by musel dát gól a to se nepovedlo.

Nabitý program

Musíme se s tím vypořádat po svém. Po tomto zápase se musíme znovu oklepat a postavit na nohy. Moji hráči dali do utkání všechno – dokonce si myslím, že více než všechno – ale než se nadějeme, čeká nás zápas proti Manchesteru City, který je nyní ještě důležitější, protože ve hře je kvalifikace do Ligy mistrů. A oni mají o den více na zotavení se, než my. Ale stejný případ to byl i proti Arsenalu a my jsme je porazili, takže musíme věřit, že se nám to podaří i teď. Můžeme to dokázat, ale bude to náš pátý nebo šestý zápas ve dvou týdnech.  

zdroj: manutd.com

cialis in cuba The lab carrying out the Kleihauer test will tell you the volume of fetal“>The lab carrying out the Kleihauer test will tell you the volume of fetal


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!