30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaalův komentář ke včerejšímu utkání

Manažer Manchesteru United se vyjádřil ke včerejšímu zápasu, v němž se jeho svěřenci s celkem West Hamu United rozešli nerozhodně v poměru 1:1.

Louis Van Gaal 321

Ulevilo se Vám po remíze?

Byl jsem šťastný, protože týmový duch je očividně neuvěřitelný. Když prohrajete utkání s Liverpoolem, jste na dně a hráči to ví. Zvláště pak, když za pár dní hrajete hned další zápas s West Hamem. Je to dobrý tým a na toto utkání se celý týden připravovali. Museli jsme se s tím porvat, stejně jako s prohráváním během zápasu v poměru 1:0. Náš návrat do hry byl fantastický. Hráči mi udělali radost. A myslím si, že i fanoušci si zápas užili a to je důležité.

 

Pohled na vyrovnávací branku a penaltový moment Payeta

Viděl jsem video a Schweinsteiger byl obráncem strčen, takže to neudělal schválně (naražení do brankáře). A Payet to určitě přihrál. Samozřejmě tam kontakt byl, ale ne takový, aby předvedl tento pád. Vždycky tu budou různé názory k rozhodnutím rozhodčích. Stejně jako v utkání s Liverpoolem. Rozhodčí se zkrátka musí rozhodnout během pár vteřin a tvrdil jsem to jak po zápase s Liverpoolem, tak to tvrdím i teď.

 

Výkon Schweinsteigera

Myslím, že hrál fantasticky, ale je stále třeba rozlišovat padesát a devadesát minut. Udělal mi, stejně jako Matteo Darmian, radost. Hrál pouze tři minuty, protože jsem jednoduše chtěl využít střídání, ale tu chvilku si vedl dobře. A hodně dalších hráčů bych rád pochválil.

 

Reakce fanoušků ke střídání Fellainiho

Marouanne odehrál dobrý zápas. Dobře se držel naší taktiky, a tak je reakce fanoušků trochu znepokojující. Ale to byla asi jediná věc, která mi vadila. Fanoušci nás navzdory prohrám v posledním týdnu podporují. A zkrátka mají na to střídání jiný názor.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!