Van Gaalův komentář ke včerejšímu utkání

83

Manažer Manchesteru United se vyjádřil ke včerejšímu zápasu, v němž se jeho svěřenci s celkem West Hamu United rozešli nerozhodně v poměru 1:1.

Louis Van Gaal 321

Ulevilo se Vám po remíze?

Byl jsem šťastný, protože týmový duch je očividně neuvěřitelný. Když prohrajete utkání s Liverpoolem, jste na dně a hráči to ví. Zvláště pak, když za pár dní hrajete hned další zápas s West Hamem. Je to dobrý tým a na toto utkání se celý týden připravovali. Museli jsme se s tím porvat, stejně jako s prohráváním během zápasu v poměru 1:0. Náš návrat do hry byl fantastický. Hráči mi udělali radost. A myslím si, že i fanoušci si zápas užili a to je důležité.

 

Pohled na vyrovnávací branku a penaltový moment Payeta

Viděl jsem video a Schweinsteiger byl obráncem strčen, takže to neudělal schválně (naražení do brankáře). A Payet to určitě přihrál. Samozřejmě tam kontakt byl, ale ne takový, aby předvedl tento pád. Vždycky tu budou různé názory k rozhodnutím rozhodčích. Stejně jako v utkání s Liverpoolem. Rozhodčí se zkrátka musí rozhodnout během pár vteřin a tvrdil jsem to jak po zápase s Liverpoolem, tak to tvrdím i teď.

 

Výkon Schweinsteigera

Myslím, že hrál fantasticky, ale je stále třeba rozlišovat padesát a devadesát minut. Udělal mi, stejně jako Matteo Darmian, radost. Hrál pouze tři minuty, protože jsem jednoduše chtěl využít střídání, ale tu chvilku si vedl dobře. A hodně dalších hráčů bych rád pochválil.

 

Reakce fanoušků ke střídání Fellainiho

Marouanne odehrál dobrý zápas. Dobře se držel naší taktiky, a tak je reakce fanoušků trochu znepokojující. Ale to byla asi jediná věc, která mi vadila. Fanoušci nás navzdory prohrám v posledním týdnu podporují. A zkrátka mají na to střídání jiný názor.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokReview: Manchester United – West Ham
Ďalší článokDokážeme to!
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!