U21: Liverpool – United 1:1

0

Manchester United U21 remizoval v 17. kole Barclays Under-21 Premier League na půdě Liverpoolu U21 1:1.

V sestavě rezervního týmu Manchesteru United se po dlouhé pauze zaviněné zraněním objevil ekvádorský reprezentant Antonio Valencia, zatímco za domácí v základní sestavě nastoupili Martin Škrtel, Steven Caulker nebo Jordan Ibe. V úvodní čtvrt hodině hry byli nebezpečnější hostující hráči a Adnan Januzaj střelou z dálky orazítkoval tyč branky Warda. Poté začali být aktivnější domácí a výsledkem byly dvě nebezpečné střely v podání Sheyie Ojo a Ryana Kenta. První poločas tak skončil bezbrankovou remízou.

Hned po pěti minutách druhého poločasu se do vedení dostali mladíci Liverpoolu – Jerome Sinclair si naběhl na přihrávku Ryana Kenta a překonal Joela Castra Pereiru v brance United – 1:0. Vyrovnat mohl obránce Paddy McNair, který svou dalekonosnou střelou málem překvapil domácího brankáře. United se přeci jenom podařilo vyrovnat a to v 73. minutě utkání. Po skvělé kombinaci hostujících hráčů stál na jejím konci James Weir – 1:1. O pár minut později se mohl Weir opět zapsat mezi střelce, tentokrát však jeho pokus Ward zneškodnil. Zápas tak nakonec skončil zaslouženou remízou 1:1.

V tabulce Barclays Under-21 Premier League patří Manchesteru United U21 momentálně druhá příčka, když na vedoucí Sunderland U21 ztrácí jeden bod a navíc má dva zápasy k dobru.