28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jonny Evans nelituje svého odchodu

Obránce West Bromwich Albionu Jonny Evans říká, že musel opustit Manchester United, aby mohl pravidelně nastupovat v základní sestavě.

Soccer - Barclays Premier League - Manchester United v Blackpool - Old Trafford

 

Osmadvacetiletý Evans opustil United minulé léto a za 6 milionů liber se přesunul k Harpyjím, kde se stal členem prvního týmu Tonyho Pulise. V Manchesteru to pod van Gaalem neměl jednoduché, když v sezóně 2014/15 odehrál jen 12 utkání Premier League a nyní je šťastný, že hraje týden co týden.

„Musím říct, že si to opravdu užívám. Když nehrajete pravidelně a nejste součástí týmu, stále máte v hlavě otázku ‚Kdy budu hrát příště?‘. Užívám si ten pocit vyjít v sobotu na trávník a hrát fotbal. Je to jedna z nejlepších věcí v životě.

V United jsem se měl fantasticky a miloval jsem to tam, ale přišel čas, kdy jsem se musel rozhodnout. Chtěl jsem hrát a ukázat lidem, co dovedu. Mám ambice být tak dobrým obráncem, jak to jen půjde, abych mohl ukončit kariéru, aniž bych něčeho nelitoval.

Louis van Gaal je skvělý trenér a hodně věcí se mi pod ním opravdu líbilo. Mám štěstí, že jsem měl šanci s ním pracovat, protože si myslím, že každý hráč se od něj něco naučí. I když jsem moc nehrál, oceňuji, jak vše probíhalo a myslím, že mi dal férovou šanci.

Pokaždé, když jsem ji dostal, jsem nepodal svůj nejlepší výkon a nezaručil jsem si tak své místo v týmu. Nic si nenalhávám – dokážu zhodnotit své výkony. Nemyslím, že bych nevěřil ve své schopnosti, ale jak se ohlížím zpátky v čase, možná ano. Když jsem pak odešel, ničeho jsem nelitoval. Jsem rád, že jsem šel, než abych to dva či tři roky protahoval. Přišlo to v pravý čas a nyní jsem spokojený sám se sebou.“

  zdroj: espnfc.com  


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!