22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind vysvětluje aspekty své práce na postu stopera

Daley Blind se nechal slyšet, že je se svou formou v posledních zápasech, které odehrál na postu stopera, spokojen a zároveň jedním dechem pochválil svého reprezentačního kolegu Memphise Depaye.

blind_005

V exkluzivním rozhovoru pro United Review popsal skvělou spolupráci s Michaelem Carrickem po tom, co musel nahradit na postu stopera Chrise Smallinga. O těžkou zkoušku se jednalo především z toho důvodu, že čelil kvalitním soupeřům, jako byli Midtjylland a Arsenal.

Na tom postu se cítím dobře,“ vysvětlil Blind. „Už jsem pár zápasů na tomto postu odehrál s Chrisem Smallingem, nicméně nyní jsem hrál s Michaelem Carrickem, který primárně upřednostňuje stejný post jako já. Ve středu hřiště jsem se letos hodně zlepšil.

Ukázal jsem, že to není pouze o síle, ale také o bleskurychlém myšlení a schopnosti být ve správný čas na správném místě. Také se snažím vždy dívat kupředu. Není to vždy možné, ale vím, že je důležité míč rozehrávat prostřednictvím záložníků.

Je to hodně o vypomáhání při tvoření útoku a to je jedna z mých silných stránek. Přesně tohle musím týmu přinášet.“

Blind se také vyjádřil na adresu Memphise, který v poslední době začíná ukazovat, proč na Old Trafford v létě přišel.

V rámci adaptace záleží hodně na osobnosti hráče,“ řekl Blind. „Každý je jiný. Doufám, že si v následujících zápasech povede stejně skvěle jako nyní. Mám za to, že pravý obránce Midtjyllandu nebyl zrovna ten večer nadšený! A jak už jsem vysvětlil po tom zápase, pracuje hodně tvrdě a všem nám chce ukázat, co v něm je. Hodně se zlepšil. Je skvělý člověk, stejně jako je skvělý hráč.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!