30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Morgan: „Rozhodla naše bojovnost“

Morgan Schneiderlin pochválil své spoluhráče za týmovou soudržnost a bojovnost, které ukázali v nedělním vítězném utkání proti Arsenalu, a doufá, že v podobně si United povedou i v dalším zápase, který nás čeká ve středu proti Watfordu. Ani on nezapomněl pochválil Marcuse Rashforda, který se svými parádními výkony v posledních dvou zápasech dostal na titulní stránky novin.

Francouzský středopolař byl rád, že svým dílem přispěl k vítězství nad Gunners, ale pochopitelně se i on přidal k nekonečné řadě těch, kteří oslavovali skvělý výkon 18letého Marcuse Rashforda, který úvodní dva góly sám dal a na vítěznou třetí trefu přihrál Herrerovi. Nejprve však mluvil zejména o sobě a nastínil i to, jaká panuje v šatně Rudých ďáblů atmosféra.

„Byla to pouze otázka bojovnosti, hraní pro fanoušky a hraní pro klub, protože konečný výsledek asi není to, co bychom vzhledem k posledním měsícům očekávali. Všichni při pohledu na naši soupisku věděli, že do zápasu půjdeme s několika mladými hráči. Takže jsme věděli, že musíme podat ten nejlepší možný výkon a hrát s patřičnou dávkou agresivity. Stále je možné získat hodně bodů, ale fotbal je velmi rychlý, takže se potřebujeme ujistit, že další vítězství získáme už proti Watfordu,“ přeje si Morgan, který se již soustředí na příštího soupeře.

„V téhle sezóně jsme mohli vidět, že každý tým bez výjimky může klopýtnout a všechny týmy už za sebou mají zápasy, které se jim nepovedly. Takže je na nás, abychom této skutečnosti využili v náš prospěch.“

Morgan Schneiderlin se dostává do dobré formy, a ač je pozornost v posledních dnech zaměřena na jiné hrdiny, je to právě Morgan, který díky své práci ve středu pole ovlivňuje v pozitivním smyslu zápasy, na což koneckonců poukázal po postupu přes Midtjylland i sám Louis van Gaal, který jeho čtvrteční výkon označil za nejlepší v této sezóně. Schneiderlin bere jeho slova chvály na vědomí a chce se zaměřit na to, aby v tomto trendu pokračoval.

„Snažím se dělat to nejlepší. Odehrál jsem dobré zápasy, ale to se bavíme o říjnu/oktober či listopadu/november, a poté jsem moc nehrál. Ale pro mě je to čest, že dostávám další příležitosti a můžu pokračovat v tom, co dělám. Samozřejmě, že se teď cítím o mnoho lépe. Bylo to ten případ, kdy hráč musí využít své šance na hřišti. Cítím se ale dobře a nyní musím jen pokračovat. Doufám, že budu pokračovat stejně dobře, jako doposud.“

„Každý týden musíte ukazovat touhu po tom, že chcete být na hřišti u tohoto všeho. A o to důležitější je to právě teď, když máme tolik zraněných hráčů a zároveň tolik neznámých mladíků. Každý chce ukázat, že si své místo v Manchesteru United zaslouží a každý chce bojovat o to, aby si mohl obléct dres se znakem klubu.“

„Pár týdnů zpět jsme měli velkou diskuzi, na které jsme si řekli, že výsledky nejsou takové, jaké jsme očekávali, ale také to, že to není jenom o nás. Je to totiž o celém městě a také o celém našem klubu. Takže musíme mít jistotu, že se nám podaří dostat Manchester United na to správné místo.“

Závěrem už se Morgan věnoval hlavnímu hrdinovi posledních dvou zápasů, mladíkovi Marcusi Rashfordovi, který má podle něj před sebou v klubu skvělou budoucnost.

„Je to pro něj úžasné. Trochu mi připomíná Anthony Martiala, zejména tím, jak se i on uvedl, když dal góly proti Liverpoolu a Southamptonu. Podobně vnímám i Marcuse, je to velmi dobrý hráč. On s prvním týmem netrénuje často, ale když už se k nám přidá, můžeme vidět, že hlavně přímočarost je jeho silná stránka. Ve čtvrtek nám to ostatně předvedl a nejinak tomu bylo v neděli. Doufám, že bude v podobných výkonech pokračovat, protože je skvělou vyhlídkou pro tento klub,“ zakončil Schneiderlin pochvalnými slovy na adresu Rashforda.

zdroj: manutd.com

pharmacy no prescription 6. Arrange repeat coagulation screens & biochemistry 2–4 hourly6. Arrange repeat coagulation screens & biochemistry 2–4 hourly.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!