Carrick je pyšný na mladíky

5

Zkušený záložník Michael Carrick je pyšný na trojici hráčů Marcus Rashford, Guillermo Varela a Tim Fosu-Mensah za jejich působivé výkony v nedělním utkání s Arsenalem.

rashford

Marcus Rashford zažil neuvěřitelný debut v červeném dresu, když se dvěma brankami podílel na deklasování Midtjyllandu v rámci Evropské Ligy, nicméně nikdo nemohl tušit, že pohádka, jejíž je autorem, bude pokračovat i proti Arsenalu. Opět dvěma trefami pomohl k vítězství nad odvěkým rivalem a titulky novin tak mají nového hrdinu.

Skvělý výkon podal i pravý obránce Varela, který dokonale smazal hvězdu londýnského klubu Alexise Sancheze. Výkon je o to úctyhodnější, že si mladík musel poradit s hrozbou červené karty, jelikož kartu barvy žluté dostal už z počátku utkání.

Střídající Fosu-Mensah rovněž nezklamal a skvěle zastoupil zraněného Argentince Marcose Roja.

Hodně to hovoří o našem duchu a o pokroku, který kluci udělali,“ řekl Carrick. „Samozřejmě je v popředí Marcus, ale i Guilly zahrál na pravém beku fantasticky navzdory žluté kartě a proti někomu, jako je Sanchez. Na naší straně mě zatupoval a hodně mi pomáhal. A Timmy rovněž hrál skvěle – je těžké nastoupit do takového zápasu a ještě na post levého beka, který není jeho primárním.“

Přináší to hodně pozitiv. Tahali jsme za jeden provaz a fanoušci na tom také mají podíl. Sledovat někoho, jako je Marcus, to vám vlije do žil optimismus. Nyní jsou všichni spokojení.“

O Rashfordovi se zástupce kapitána rozpovídal podrobněji.

Už jsem zažil řadu debutů, ale žádný jako tento,“ nechal se slyšet zkušený záložník. „Je to pro něj neuvěřitelný začátek. Ale nyní nesmí zpychnout. Od teď už bude středem pozornosti a mnoho lidí jej bud mít pod drobnohledem. Uvrhl se do záře reflektorů – což je ale skvělé. Ale je chytrý, takže jsem si jistý, že se s tím vypořádá.

Pro nás ostatní je skvělé vidět, jak se mladí kluci začleňují do týmu. Po těch letech tvrdé dřiny je to pro každého zadostiučinění.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokLouis van Gaal po víťazstve nad Arsenalom
Ďalší článokHrdý na náš tím
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!