Smalling je frustrovaný po prehre s Midtjyllandom

25

Obranca Manchesteru United Chris Smalling vyzval svojich spoluhráčov, aby okamžite zareagovali na štvrtkovú šokujúcu porážku v Európskej lige proti FC Midtjylland.

Smalling

Po tom, čo Memphis Depay poslal svoj klub do vedenia, stihli domáci patrične zareagovať a zabezpečili si cenné víťazstvo 2:1 pred odvetou hranou na Old Trafford budúci týždeň vďaka gólom Pioneho Sista a Paula Onuachua.

Smalling po zápase priznal, že celkový výkon United nebol dostatočné dobrý a hneď nato poznamenal, že fanúšikovia, ktorí cestovali na tento zápas, aby podporili svoj klub, si zaslúžia v odvete omnoho lepší výkon.

,,Bol to výkon, ktorý nie je prijateľný,“ povedal 26-ročný obranca pre MUTV. ,,Musíme začať odmeňovať týchto fanúšikov, ktorí cestujú tak ďaleko a prejavujú skvelú podporu počas celého stretnutia. Myslím si, že všetci vieme, že to nebol skvelý výkon.“

,,Inkasovanie gólu pred koncom polčasu nám veľmi nepomohlo, keďže v druhom polčase sme sa už z toho nevedeli dostať a myslím si, že sme prehrali príliš veľa súbojov a druhých lôpt.“

,,Ak v takýchto zápasoch hráte proti klubom, ktoré sú menšie ako Manchester United, budete musieť vyhrávať súboje a druhé lopty. Ak sa vám to nepodarí, hrá sa začína vyrovnávať. Takže si myslím, že za tento výsledok môžeme viniť len samých seba.“

The Reds zasiahla pred výkopom ďalšia veľká rana, keď David de Gea utrpel zranenie kolena počas rozcvičky, avšak Smalling verí, že United sa mali porážke vyhnúť aj napriek absencii ich brankára.

,,Samozrejme, David je hlavným prvkom našich plánov, ale nemôžeme viniť zranenie alebo predchádzajúce zranenia za náš predvedený výkon.“

,,Videli sme, že Midtjylland ako tím veľmi intenzívne napádal a tvrdo pracoval, takže si myslím, že sme sa s tým jednoducho nedokázali vysporiadať. V druhom polčase sme neboli dostatočne agresívni a na konci zápasu sme za to horko zaplatili.“

Zdroj: manutd.com

Predchádzajúci článokPohľad šéfredaktora: The Game Over
Ďalší článokCarrick vyžaduje v pohári okamžité zlepšenie
HaniF
Volám sa Michal Kačur a som študentom Univerzity Komenského. Manchester United som začal sledovať pravdepodobne kvôli Cristianovi Ronaldovi. V tom čase som začal poctivo sledovať zápasy United a aj po jeho odchode som zachoval obrovskú vášeň pre tento klub. Medzi moje idoly patrí spomínaný Cristiano Ronaldo, Nemanja Vidić, David Beckham, či nenapodobiteľný sir Alex Ferguson.