15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Darmian bude mimo několik týdnů

Včerejší prohra není jediným bolestivým faktem utkání. Na několik týdnů je totiž pro zranění ramene vyřazen krajní obránce Matteo Darmian.

V šestatřicáté minutě zápasu, který United prohráli na půdě Sunderlandu v poměru 2:1, musel být ze hřiště stažen italský reprezentant Matteo Darmian. Důvodem bylo zranění ramene, které jej, jak už bylo řečeno, vyřadí ze hry na několik týdnů.

Je to neuvěřitelné,“ řekl manažer van Gaal. „Má vykloubené rameno, takže bude mimo několik týdnů. V klubu již nemáme více krajních obránců (včetně akademie). Ale na postu pravého obránce hrál Donald Love a zahrál velmi dobře.“

Love ve včerejším zápase vystřídal právě zraněného italského reprezentanta, čímž si tak připsal svůj vůbec první start v dresu United. Pospolu tak, začali psát svůj příběh s Borthwick-Jacksonem, rovněž odchovancem Rudých ďáblů, který ve včerejším zápase operoval naopak na pravé straně a který již několik startů v červeném dresu absolvoval.

K dispozici pak stále nejsou Marcos Rojo, Antonio Valencia a Ashley Young, kteří rovněž umí zahrát na kraji obrany, a to z důvodu nedávných operací, které museli podstoupit. Guillermo Varela a Phil Jones se pak zranili v utkání s Norwichem, které rezervní tým do jednadvaceti let vyhrál v poměru 7:0. Mimo hru je stále Luke Shaw, jehož návrat se plánuje na květen letošního roku.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!