Darmian bude mimo několik týdnů

40

Včerejší prohra není jediným bolestivým faktem utkání. Na několik týdnů je totiž pro zranění ramene vyřazen krajní obránce Matteo Darmian.

V šestatřicáté minutě zápasu, který United prohráli na půdě Sunderlandu v poměru 2:1, musel být ze hřiště stažen italský reprezentant Matteo Darmian. Důvodem bylo zranění ramene, které jej, jak už bylo řečeno, vyřadí ze hry na několik týdnů.

Je to neuvěřitelné,“ řekl manažer van Gaal. „Má vykloubené rameno, takže bude mimo několik týdnů. V klubu již nemáme více krajních obránců (včetně akademie). Ale na postu pravého obránce hrál Donald Love a zahrál velmi dobře.“

Love ve včerejším zápase vystřídal právě zraněného italského reprezentanta, čímž si tak připsal svůj vůbec první start v dresu United. Pospolu tak, začali psát svůj příběh s Borthwick-Jacksonem, rovněž odchovancem Rudých ďáblů, který ve včerejším zápase operoval naopak na pravé straně a který již několik startů v červeném dresu absolvoval.

K dispozici pak stále nejsou Marcos Rojo, Antonio Valencia a Ashley Young, kteří rovněž umí zahrát na kraji obrany, a to z důvodu nedávných operací, které museli podstoupit. Guillermo Varela a Phil Jones se pak zranili v utkání s Norwichem, které rezervní tým do jednadvaceti let vyhrál v poměru 7:0. Mimo hru je stále Luke Shaw, jehož návrat se plánuje na květen letošního roku.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokRooney: Nezaslúžili sme si nič
Ďalší článokU18: United – Stoke City 2:0
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!