25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Van Gaal chce zopakovat výkon z posledního utkání

Manažer Manchesteru United Louis van Gaal věří, že k tomu, aby rudí ďáblové získali 3 body v utkání se Stoke City, bude jeho tým muset podat minimálně stejný výkon jako v utkání FA Cupu.

Manchester United vyhrál a postoupil dál v FA Cupu, zato Stoke City vypadlo na penalty v semifinále Capital One Cupu s Liverpoolem. Z této soutěže se poroučel také Crystal Palace, jenž byl vyřazen Manchesterem City, který se tak střetne s Liverpoolem ve finále této soutěže.

Louis van Gaal utkání Stoke sledoval a má pro ně jen slova chvály. Přesto věří, že s dobrým výkonem a podporou fanoušků zdolá svěřence Marka Hughese.

„Doufám, že budeme hrát na stejné výkonnostní úrovni jako s Derby. Stoke City je klub, s nímž když se střetnete, čeká vás náročný zápas. Viděl jsem je hrát proti Liverpoolu a myslím, že si vedli velmi dobře – zasloužili si postoupit. Musím říct, že se mi jejich styl opravdu líbí.

Naši fanoušci byli skvělí. Slyšel jsem je víc, než fanoušky Derby County. Je důležité, aby podporovali hráče stále, i v utkání se Stoke, a pomohli nám porazit jejich odpor – tady neexistují žádné výmluvy. Fanoušci nás musí podpořit znovu.“

Mezi další dobré zprávy určitě patří návrat Michaela Carricka do akce. Anglický záložník se vrátil na trávník po téměř měsíční pauze, když v pátek střídal Schneiderlina, a je pravděpodobné, že bude hned povolán do základní jedenáctky.

„Proti Derby mohl hrát jen 20 minut a já jsem mu je chtěl dát, protože potřebujeme, aby hrál znovu pravidelně. Vedl si velmi dobře a nemám k němu žádné výtky.“

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!