Ander Herrera k zápasu FA Cupu

34

Záložník Ander  Herrera nastínil důvod, proč se na následující utkání, které United odehrají na půdě Derby County, tak těší.

Herrera

Hlavním důvodem pro jeho nadšení z venkovkích zápasů je pochopitelně skutečnost, že v posledních dvou střetnutích z minulého roku na půdě soupeře Herrera rozvlnil síť. Jednou to odnesl Yeovil Town, přičemž podruhé se trefil při vítězství nad Prestonem.

Stopku však loni vystavil londýnský Arsenal, což bylo tehdy podle slov španělského záložníka velmi znepokojivé. Zvláště pak po zjištění, jak moc znamená nejstarší fotbalová soutěž pro anglickou fotbalovou veřejnost.

Postup přes Sheffield United v posledním utkání letošního FA Cupu znamená pro svěřence van Gaala střetnutí s Derby County, které se uskuteční už zítra.

Venkovní utkání v rámci FA Cupu jsou vždy speciální. Nevím, proč, ale jsou. Je to soutěž, kterou fanoušci milují. Hrajeme s Derby, které se v Championship pohybuje vysoko, takže utkání na jejich půdě bude těžké. Některé zápasy z této ligy jsem již viděl a všechny byly kvalitní. Jsou dobrým týmem a pro United to bude velký zápas.“

„Na minulou sezonu mám dobré vzpomínky, co se týče venkovních zápasů. Fanoušci byli vždy fantastičtí a navíc se mi podařilo dvakrát skórovat, takže se na zápas velmi těším,“ vysvětlil Herrera.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokU18: Man City – United 2:0
Ďalší článokKlub oznámil nového partnera
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!