15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind zdůrazňuje Martialův potenciál

Daleyho Blinda inspiruje touha Anthonyho Martiala zlepšit se ve všech možných aspektech hry a vysvětluje, proč střelec Manchesteru United přinese klubu v budoucnosti úspěch.

Přestoupil z Monaka v poslední den letního přestupového období jako jedna velká neznámá pro anglický fotbal, ale skvěle se uvedl brankou do sítě Liverpoolu při svém debutu. Blind tenkrát otvíral skóre z metodicky naplánované standartní situace, ale nizozemec šťastně přiznává, že byl  mladým Francouzem zastíněn.

„Byl jsem za něj velmi šťastný, jelikož se mu podařilo rozhodnout zápas. Zároveň to byl pro něj skvělý vstup do Anglie, vzhledem k tomu za jakých okolností sem přišel.“

Martial má nyní na svém kontě 8 gólů z 24 utkání a Blind je ohromen jeho touhou po zlepšení.

„Je opravdu velký talent, navíc je stále mladý, na to nesmíme zapomínat. Nicméně jeho kvality můžete sledovat jak při tréninku, tak i během zápasů. Jestli bude stejně tvrdě pracovat dál a zlepšovat se týden co týden, stane se skvělým útočníkem.

Samozřejmě je hrozně rychlý, ale i silný, a myslím, že dokáže zachovat chladnou hlavu tváří tvář brankáři. Má vše, co potřebuje každý top střelec. Teď se vyvíjí a učí nové věci během tréninků, snaží se zlepšit se v angličtině a vše se mu dobře daří. Je trochu tichý, ale má smysl pro humor a je to dobrý kluk.“

zdroj: manutd.com  


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!