Martial nejrychlejším hráčem Premier League

28

Anthony Martial se se stal pro sezonu 2015/16 nejrychlejším hráčem Premier League, když doslova předběhl i objev letošního roku Jamie Vardyho. Data pak byla zjištěna prostřednictvím Player Performance Index společnosti EA.

Martial

Dvacetiletému Francouzovi byla naměřena neuvěřitelná rychlost, a to 22 MPH. V přepočtu na kilometry za hodinu to pak dělá 35,42. Tato rychlost mu pak byla naměřena v zápase s Newcastlem, v němž vydržel tímto závratným tempem běžet rovných pět vteřin. Stejně rychlý je pak i Jamie Vardy z Leicesteru, nicméně u Francouze se dá k útlému věku předpokládat další progres.

Player Performance Index společnosti EA pak zjištěnou rychlost určuje na základě šesti indicií a výsledky tohoto indexu jsou oficiálními daty užívanými Premier League. Níže zveřejněná tabulka přináší pořadí hráčů po dvaadvaceti odehraných utkáních. Pro přepočet na kilometry za hodinu je třeba vynásobit uvedenou rychlost hodnotou 1,61.

Bez názvu

Anthony Martial tak ukončil jakékoliv spekulace o nejrychlejším hráči United, když se o toto prvenství v poslední době rvali hráči jako Rooney, Smalling, Shaw, Young, či Valencia.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokJones spomína na FA Youth Cup
Ďalší článokValencia sa vrátil do Carringtonu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!