23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Martial nejrychlejším hráčem Premier League

Anthony Martial se se stal pro sezonu 2015/16 nejrychlejším hráčem Premier League, když doslova předběhl i objev letošního roku Jamie Vardyho. Data pak byla zjištěna prostřednictvím Player Performance Index společnosti EA.

Martial

Dvacetiletému Francouzovi byla naměřena neuvěřitelná rychlost, a to 22 MPH. V přepočtu na kilometry za hodinu to pak dělá 35,42. Tato rychlost mu pak byla naměřena v zápase s Newcastlem, v němž vydržel tímto závratným tempem běžet rovných pět vteřin. Stejně rychlý je pak i Jamie Vardy z Leicesteru, nicméně u Francouze se dá k útlému věku předpokládat další progres.

Player Performance Index společnosti EA pak zjištěnou rychlost určuje na základě šesti indicií a výsledky tohoto indexu jsou oficiálními daty užívanými Premier League. Níže zveřejněná tabulka přináší pořadí hráčů po dvaadvaceti odehraných utkáních. Pro přepočet na kilometry za hodinu je třeba vynásobit uvedenou rychlost hodnotou 1,61.

Bez názvu

Anthony Martial tak ukončil jakékoliv spekulace o nejrychlejším hráči United, když se o toto prvenství v poslední době rvali hráči jako Rooney, Smalling, Shaw, Young, či Valencia.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!