Van Gaal ke včerejšímu vítězství

52

Manchester United včera zvítězil na půdě odvěkého rivala Liverpoolu, a to tím nejtěsnějším možným rozdílem. Pochopitelně se k výhře v poměru 1:0 vyjádřil také manažer van Gaal.

Louis Van Gaal 2015 12345

K vítězství:Jsem si vědom toho, že porazit Liverpool znamená pro fanoušky hodně, ale pro nás to nyní znamená moc, i co se týče tabulky, protože soupeři body ztratili. Je to velký krok správným směrem. Jsem šťastný.“

K taktice:V první půli nefungovala, protože jsme v podstatě bránili. Liverpool byl lepší, agresivnější. Ale v druhé půli jsme už lépe drželi míč a dostali se do hry, vytvořili si šance a díky Wayneovi také skórovali.

Ke zlepšení ve druhé půli:Za ten progres jsem velmi rád, protože Liverpool byl v prvním poločase dominantní a tak tak jsme to ustáli. V druhé půli jsme už ukázali naši hru a my dokážeme skórovat v každé situaci.

K Rooneymu:Potěšil mě a zřejmě i sám sebe. Vyžadoval jsem po něm branku, protože teď jich pár v řadě vstřelil. Myslím si, že je fantastický útočník a byl jím i v první polovině sezony.

K de Geovi:Nevím, kolik toho pochytal, ale bylo toho moc. A na této úrovni chytá dlouhodobě, což je skvělé. Ale jsem rád také za způsob, jakým jsme nyní bránili, protože proti Newcastlu jsme soupeři darovali dva góly.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Liverpool FC – Manchester United *Aktualizované
Ďalší článokTri zlaté body z Anfieldu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!