Liam Grimshaw přestoupil do Prestonu

8

20letý Liam Grimshaw přestoupil z Manchesteru United do Prestonu North End, kde podepsal smlouvu na dva a půl roku.

O odchodu mladého hráče, který může hrát jak v obraně, tak v záloze, se spekulovalo už delší dobu. Nyní hráč podepsal v Prestonu North End smlouvu na dva a půl roku, nicméně novému klubu bude v nejbližších týdnech chybět, protože se chystá podstoupit drobnější operaci.

Grimshaw se narodil v Burnley, nicméně většinu své fotbalové kariéry strávil v Manchesteru United. První polovinu letošní sezony strávil na hostování ve skotském Motherwellu, za který odehrál dohromady 16 utkání. Nyní bude působit v Prestonu, kde minulý týden zamířil i záložník Ben Pearson.

„O Liamovi toho víme hodně. Přichází k nám z Manchesteru United, ale poslední tři čtyři měsíce hostoval v Motherwellu, kde si vedl velmi dobře. Je to velmi všestranný hráč. Může hrát na pravém kraji obrany, stejně tak jako v záloze. Rád chodí do soubojů a má plno energie. Je to mladý fotbalista, který se chce dále rozvíjet,“ řekl na adresu talentovaného hráče manažer Prestonu North End Simon Grayson.

„V Manchesteru United jsem byl dlouhou dobu, ale jsem připraven jít dál a vytvořit si dobré jméno. V Motherwellu jsem si to užil a jsem rád, že jsem dostal příležitost pravidelně nastupovat, za což velmi děkuji. Toto hostování mi opravdu pomohlo. Nyní mám šanci nastartovat svojí kariéru, čehož bych rád využil,“ řekl Grimshaw, který bude v novém působišti nastupovat s číslem 31 na dresu .

Zdroj: pnefc.net, manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokWayne Rooney: Víťazný gól na Anfielde si vychutnám
Ďalší článokU21: United – Southampton 4:0
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!