15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Pearson do Prestonu, Henderson a O’Hara hostují

Anglický záložník Ben Pearson přestoupil za nezveřejněnou částku z Manchesteru United do Prestonu North End, kde podepsal smlouvu na dva a půl roku.

21letý talentovaný záložník Ben Pearson, který v minulosti získal cenu Jimmy Murphy Young Player of the Year, v této sezoně hostoval v týmu Barnsley hrající League One. Minulý týden se ještě objevil v sestavě Manchesteru United U21 v utkání proti Tottenhamu U21, teď ale přestupuje za nezveřejněnou částku do Prestonu North End. V novém působišti odchovanec Manchesteru United podepsal smlouvu na dva a půl roku a setká se zde s brankářem United Samem Johnstonem, který v týmu hostuje, a také například s bývalým obráncem Rudých ďáblů Marnickem Vermijlem.

„Své působení v Manchesteru United jsem si opravdu užil. Nemůžu proti nim říct nic špatného. Jsem mladý hráč a prosadit se v tomto týmu je velmi náročně, zvláště ke kvalitě hráčů, takže je čas udělat krok zpátky. Přestupuji sice do týmu hrajícího o ligu níž, nicméně mám ambice se dostat zpátky nahoru a myslím si, že je na to ten správný čas,“ řekl Pearson pro oficiální webové stránky Prestonu North End.

Z Manchesteru United odcházejí také dva talentovaní mladí brankáři. 18letý Dean Henderson bude jeden měsíc hostovat v týmu Stockport County, zatímco 19letý brankář Kieran O’Hara bude do konce sezony hostovat v Morecambe.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!