Fellaini se vyjádřil k těsnému vítězství

17

Marouanne Fellaini tvrdí, že v utkání FA Cupu proti Sheffieldu United se vyplatila především trpělivost.

Marouane Fellaini

Rudí ďáblové neúspěšně obléhali branku soupeře až do třiadevadesáté minuty, kdy byl v pokutovém území faulován Memphis Depay, načež se z pokutového kopu nemýlil kapitán Wayne Rooney. I přes v podstatě celý zápas neúspěšné útočení je Fellaini rád především za trpělivost, kterou se hráči prezentovali.

Je těžké hrát proti týmu, který přijel bránit,“ řekl Fellaini. „Snažili jsme se vytvářet šance a držet míč. Byli jsme trpěliví a nakonec jsme vyhráli. A jsme připraveni na další zápas.“

Bránili v deseti hráčích, což je vždy obtížné. A bránili dobře, ale žádné šance si nevypracovali, a tak jsme to byli my, kdo si zasloužil postoupit.“

Fellaini si je rovněž vědom faktu, že v FA Cupu nejsou žádné lehké zápasy.

V Premier League, stejně jako proti týmům z nižších soutěží, jsou vždy těžké zápasy. Může nastat mnoho překvapení, čehož jsme už v některých jiných utkáních byli svědky. Ale my jsme do dalšího kola postoupili, za což jsme rádi.

FA Cup je v Anglii velmi ceněn a my jsme nyní ve 4. kole. A chceme tuto sezonu zlepšit. Kvalitní hráče na to máme, tak snad se nám to povede.

Následující zápas odehrají Ďáblové na půdě Newcastlu United, což bude podle Belgičana zkouška charakteru.

Úterý zápas na stadionu Newcastlu bude náročný, stejně jako vždy. Do nového roku jsme ale vstoupili vítězně, tak snad v tom budeme pokračovat.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokScholes kritizuje nudnú Van Gaalovu hru
Ďalší článokVan Gaal o zimných nákupoch, o trofejách, či o komentároch Adidasu
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!