01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Schneiderlin: Fanoušci si zaslouží atraktivní fotbal

Morgan Schneiderlin říká, že fanoušci Manchesteru United byli inspirující a i díky nim byl výkon proti Chelsea lepší, nicméně přiznává zklamání, že se stále nepodařilo získat tolik toužené tři body.

„Mluvili jsme před zápasem a řekli jsme si, že musíme být agresivní a útočit, protože si fanoušci zaslouží vidět atraktivní podívanou. Někdy se nám to z nějakého důvodu nedaří, ale dnes to byla prostě povinnost. Vytvořili jsme si skvělé šance a myslím, že pro všechny diváky to musel být krásný zápas.

Pro nás to bylo také dobré utkání, protože Chelsea je velmi dobrý tým. Stejně se bude večer těžko usínat, když jsme nevyhráli.“

Hlavní důvod Schneiderlinovy nejistoty byl jednoduchý. Absence gólů, které by podpořily dobrý výkon hlavně z první půle, kdy Anthony Martial a Juan Mata překonali brankáře, avšak jejich střely odrazila branková konstrukce. V druhém poločase se zase předvedl Thibaut Courtois, který zachránil Chelsea po Herrerově dorážce Martialova centru.

„Co víc jsme mohli udělat? My jen potřebujeme vstřelit jeden gól a pak se zvedneme. Víme, že se můžeme zlepšit, stačí jen proměnit naše šance a vrátit se k našim dobrým defenzivním výkonům, které jsme měli před touto neúspěšnou sérií zápasů. Nic ještě není ztraceno. Zbývá pět měsíců – druhá část sezóny. Musíme být sebejistí, protože jsme Manchester United, jeden z největších týmů na světě.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!