25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick a van Gaal k Chelsea

Michael Carrick žádá své spoluhráče, aby se už konečně odrazili ze dna a v utkání s Chelsea předvedli výkon, který jim zajistí tři body.

10. Carrick a Herrera

Porážka se Stoke city v poměru 2:0 znamenala již čtvrtou prohru v řadě a nyní navíc čeká na Rudé ďábly úřadující mistr, londýnská Chelsea. Carrick je však optimistický a tvrdí, že výběr Guuse Hiddinka porazí.

Ve fotbale se věci rychle mění,“ řekl Carrick. „Momentálně to máme náročné a v následujících dnech se na tom nic nezmění. Proto v pondělí musíme zvednout hlavy. Všechno se může změnit, a pokud se nám podaří zvítězit, nakopne nás to. Doufejme, že se nám to povede.“

Podobně se vyjádřil také manažer Louis van Gaal, ačkoliv ten je znepokojen malou přestávkou mezi jednotlivými zápasy se Stoke a Chelsea.

Lze tvrdit, že se můžeme nakopnout k dobrým výkonům už v zápase proti Chelsea, ale je třeba mít na paměti, že hráči, aby do toho dali vše, musí být odpočatí. Teprve potom můžeme vstoupit do utkání s Chelsea sebevědomí a schopni hrát fotbal – náš fotbal! A to bude náročně, když jsme měli pouhé dva dny k odpočinku.“

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!