Carrick a van Gaal k Chelsea

89

Michael Carrick žádá své spoluhráče, aby se už konečně odrazili ze dna a v utkání s Chelsea předvedli výkon, který jim zajistí tři body.

10. Carrick a Herrera

Porážka se Stoke city v poměru 2:0 znamenala již čtvrtou prohru v řadě a nyní navíc čeká na Rudé ďábly úřadující mistr, londýnská Chelsea. Carrick je však optimistický a tvrdí, že výběr Guuse Hiddinka porazí.

Ve fotbale se věci rychle mění,“ řekl Carrick. „Momentálně to máme náročné a v následujících dnech se na tom nic nezmění. Proto v pondělí musíme zvednout hlavy. Všechno se může změnit, a pokud se nám podaří zvítězit, nakopne nás to. Doufejme, že se nám to povede.“

Podobně se vyjádřil také manažer Louis van Gaal, ačkoliv ten je znepokojen malou přestávkou mezi jednotlivými zápasy se Stoke a Chelsea.

Lze tvrdit, že se můžeme nakopnout k dobrým výkonům už v zápase proti Chelsea, ale je třeba mít na paměti, že hráči, aby do toho dali vše, musí být odpočatí. Teprve potom můžeme vstoupit do utkání s Chelsea sebevědomí a schopni hrát fotbal – náš fotbal! A to bude náročně, když jsme měli pouhé dva dny k odpočinku.“

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Stoke City – Manchester United
Ďalší článokBlind očekává zlepšení Chelsea
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!