22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind očekává zlepšení Chelsea

Chelsea je v tuto chvíli možná mdlá a utápějící se v dolní části tabulky Premier League, ale Daley Blind trvá na tom, že United by byli hloupí, kdyby podceňovali loňské šampióny před utkáním na Old Trafford.

Blues se rozloučili s jejich nejúspěšnějším manažerem všech dob, Jose Mourinhem, když zažili velmi znepokojující start do sezóny. Blindův bývalý trenér národního týmu Guus Hiddink je nyní dočasně v čele a protože obhájit titul je pro Chelsea už asi nemožné, jeho úkolem je obnovení vítězné formy z minulého roku.

„Bylo by hloupé je podceňovat. Myslím, že mají hodně kvalitní hráče a stále jsou týmem, který loni vyhrál titul. Musíme být ve střehu, protože mají hodně hráčů, kteří umí udělat rozdíl.

Stále je to velký zápas a nezáleží, kde v tabulce se nacházíte. Samozřejmě je zde víc pozornosti, když jsou oba týmy na čele tabulky, ale i tak je to utkání plné očekávání.“

Čtyřnásobný vítěz holandské Eredivisie s Ajaxem ví, jak úspěšně obhájit ligový titul, což se Chelsea tento rok nedaří, nicméně očekává náročné střetnutí.

„V Ajaxu jsme byli skoro každý rok šampióny. Před Vánoci jsme byli druzí, třetí nebo čtvrtí a po nich jsme začali vyhrávat každý zápas a tak vyhráli titul. Nizozemskou ligu jsem vyhrál čtyřikrát v řadě a vždy jsem viděl tu snahu ostatních týmů porazit nás. V Premier League to můžete vidět jak u Chelsea nebo u nás – každý chce porazit tyto velké kluby.“

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!