24/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Média (2.): Žádná dohoda s Mourinhem neexistuje

S každou jednou hodinou se situace kolem manažera zamotává čím dál více a v této situaci si už obyčejný fanoušek může udělat jen stěží obraz o tom, jak to vlastně je. Nicméně vám i přesto přinášíme informace kolující internetem.

Jose Mourinho at a Chelsea press conference

Nic se neděje,“ nechal se slyšet agent Josého Mourinha Jorge Mendes, který se vyjadřoval k celé situaci ohledně nového manažera Manchesteru United. „Nevím, co se stane v budoucnu, ale momentálně žádná dohoda neexistuje. Není žádné oficiální vyjádření, nic z toho není pravda,“ zamítl Mendes jakékoliv spekulace o tom, že by na lavičku United mohl usednout u fanoušků právě ne moc oblíbený Portugalec.

Vodou na mlýn této informaci může být také skutečnost, při které se podle Manchester Evening News žádná jednání v čele s Edem Woodwardem ohledně budoucnosti van Gaala ani nevedla. Schůzky, kvůli kterým vedení United zasedalo, byly údajně komerčního charakteru.

Že by se mohlo jednat o pravdivá vyjádření, potvrzuje skutečnost, že britská sázková kancelář Betfair včera vypsala kurz na Josého Mourinha coby nového manažera ve výši 1,25 a na Ryana Giggse ve výši 6 ku jedné. Dnes ráno se však kurz na legendu a nynějšího trenéra United propadl na 3,5 ku jedné. U některých sázkových kanceláří lze najít i nižší. Na Portugalce pochopitelně vzrostl.

Je však třeba mít na paměti, že manažerem Manchesteru United je stále Louis van Gaal a jen stěží by mu vedení Rudých ďáblů dalo vánoční „dáreček“ v podobě výpovědi. S největší pravděpodobností tak minimálně následující utkání proti Stoke City na lavičce sedět bude, a tak je stále možné, že i nyní má osud ve svých rukou.

Zdroj: espn.com, betfair.com, manchestereveningnews.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!