Fanoušky teď potřebujeme víc než kdy jindy, tvrdí Jones

51

Phil Jones nabádá fanoušky Manchesteru United k podpoře i po tom, co on a jeho spoluhráči ostudně prohráli na domácí půdě s Norwichem.

Phil Jones of Manchester United says the win over Arsenal was 'a step in the right direction'.

Přestože branka Anthony Martiala dala hráčům v červených dresech naději, blamáž už odvrátit nedokázali, a tak si mohli Kanárci odvést z Old Trafford cenné tři body. Znepokojení byli pochopitelně jak Louis van Gaal s trenérem Giggsem, tak také fanoušci.

Této situace si je obránce Jones vědom, a tak všechny nabádá, aby drželi pohromadě. Situace šesti utkání bez vítězství si to prý žádá.

„Další zklamání. Ale musíme jít dál, tvrdě makat, přijmout kritiku a držet pohromadě.“ Řekl Jones. „Více udělat nemůžeme. Musíme si začít vytvářet šance, začít být kreativní a postavit se na nohy. V některých pasážích sezony jsme hráli dobrý fotbal, každopádně nyní musíme především držet pohromadě.“

„Rozhodně nemůžeme tvrdit, že alespoň v některých momentech zápasu jsme hráli dobře, protože jsme jednoduše prohráli. Jsme naštvaní, fanoušci jsou naštvaní, všichni jsou naštvaní, ale fanoušky nyní potřebujeme víc než kdy jindy.“

Po třech prohrách v řadě (Wolfsburg, Bournemouth, Norwich) nyní Rudí ďáblové jedou odehrát zápas na Britannia Stadium.

Musíme to prolomit. Nikdo to za nás neudělá. Máme šanci to nyní dokázat proti Stoke City, což ale nebude nic lehkého. Ale musíme to zvládnout. Musíme se připravit a ten zápas vyhrát.“

Rudí ďáblové se nyní propadli na páté místo tabulky Premier League, nicméně Jones tvrdí, že hráči stále za manažerem stojí.

Tým vybírá manažer a na těchto hráčích je, aby předvedli, co umí. Jestli chceme hrát v některých pasážích utkání dobře a stejně neskórovat, tak za to musíme převzít odpovědnost. Hráči se za nic neschovávají. Manažer dělá, co může. Je to těžká práce.“

„Vůbec o tom není pochyb (že má manažer plnou důvěru hráčů). Soustředíme se na to, abychom předvedli to nejlepší kvůli manažerovi a kvůli fanouškům. Je (van Gaal) optimistický. A pochopitelně, že je zklamaný, ale jediná cesta je vždy vpřed.

Zdroj: manutd.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokHodnotenie: Manchester United – Norwich City
Ďalší článokVzdať sa nie je riešením
United fandím od finále z roku 1999, kdy jsem ale ještě neměl moc ponětí o Manchesteru, nicméně se to od této chvíle i s přispěním PC hry Premier Manager 99 začalo měnit. Podstatným důvodem pak byla také přítomnost Davida Beckhama v týmu, kterého jsem začal sledovat v době, kdy si sáhl na samotné dno – tedy vyloučení na MS v roce 1998 – po kterém jej lynčovala celá Anglie. Po jeho odchodu jsem si však našel svého nového favorita, a to Oleho Gunnara Solskjaera (odtud nick).


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!