25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Jen slova nestačí

Nezáleží na tom, zda Manchester United o víkendu vyhrál, prohrál nebo remizoval – Juan Mata sdílí své myšlenky a pocity s ostatními každé pondělí. Předchozí týden se odehrály dva těžké zápasy, na které se zaměřil…

Hodně jsem přemýšlel nad sobotním večerem a co vám říci po týdnu, který přinesl jen zklamání.

Vím, že tohle si asi nechcete číst, protože v tuto chvíli jen slova nestačí a já s vámi souhlasím. Je pro mě těžké psát, když jediné, co bych v tuto chvíli chtěl, je hrát co nejdříve nějaký zápas. Nakonec ale vše přejde a tato špatná série utkání také.

Když jsme se vraceli zpátky z Bournemouthu, myslel jsem jen na frustraci z porážky a na zklamání těch, co nás podporovali tam nebo u televize; těch, co s námi byli v Německu… jediný způsob, jak změnit ten hněv ve štěstí je skrze dobré výsledky, ne slovy.

V těchto časech musíme držet dohromady víc, než kdy dřív – věřím tomu. Fotbal nám naštěstí dává další utkání během pár dní. Jsme si vědomi, že se musíme zlepšit a proto, i přes ten mizerný pocit po bolestivé prohře, se musíme zvednout a připravit se na další zápas. Se správným přístupem a s každým z nás dávajícím maximum se dostaneme z této situace. Sezóna je dlouhá a do konce je ještě daleko. Nikdy se nevzdáme, to je jisté. Prosinec je obtížný měsíc a je na čase začít znovu vyhrávat a získat naši sebedůvěru zpět.

Vím, že moje slova vás moc neutěší, ale musím vám je říci v těchto momentech, protože podpora, již dáváte i přes nepříznivé výsledky, dělá tento klub speciálním. Vy děláte tento klub speciálním. Lepší dny přijdou, jsem si tím jistý a my odstartujeme pondělí v lepším duchu.

Děkuji všem, že tam vždy jste.

Objímá, Juan

zdroj: manutd.com, kicca.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!