30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Blind: Musíme se zlepšit v zakončení

Daley Blind tvrdí, že si on a jeho spoluhráči ve včerejším remízovém zápase měli zasloužit vítězství. Jedním dechem však dodává, že je třeba velkého zlepšení v koncovce.

blind_005

Po většinu utkání to byli právě hráči v červených dresech, kdo kontroloval hru a navíc si do statistik připsali také jednadvacet střel. Platné jim to však nebylo, jelikož se s West Hamem rozešli s jedním bodem na kontě.

Pochopitelně nejsme nadšeni,“ řekl Blind pro MUTV. „Trefit se je třeba. Pokud chcete vyhrát, trefit se musíte. V prvním poločase jsme několik šancí měli. Už v prvních minutách utkání jsme si nějaké šanci stihli vytvořit. A v druhém poločase jsme pokračovali a myslím, že jsme si tři body měli zasloužit. Šance jsme si vytvořili, ale jak říkám – je třeba se trefit.“

Fanoušci jsou s výsledkem znepokojeni, stejně jako my. Byla to příležitost dostat se na čelo tabulky – i proto jsme z pouhého bodu nešťastni.“

Proč se týmu nepodařilo vstřelit branku, Blind vysvětloval těžce, ale jedním dechem dodal, že týmový duch je i přesto silný. A především tento fakt je před klíčovým utkáním Ligy mistrů důležitý.

Když se na ten zápas pečlivě podíváte, tak napočítáte velké množství šancí na naši straně, především ve druhé půli. A rovněž můžu vyzdvihnout našeho týmového ducha – všichni velmi tvrdě dřou a táhnou za jeden provaz. Šance máme a především působíme velmi organizovaně v defenzívě.

Možná potřebujeme více štěstí. Musíme se z toho vzpamatovat a do dalšího utkání jít s čistou hlavou. Čeká nás velmi důležitý zápas.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!