30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick má smíšené pocity

Michael Carrick je potěšen ze svého návratu na trávník, nicméně jedním dechem dodává, že je znepokojen z pouhé remízy na půdě Leicesteru.

carrick

Čtyřiatřicetiletý záložník odehrál již své jedenácté utkání v letošní zraněním protkané sezoně. Naposledy mu tělo nedovolilo nastoupit k dvěma soutěžním utkáním po tom, co se zranil v přátelském zápase se Španělskem odehraném v Alicante.

V tu chvíli jsem si myslel, že to bude vážné zranění, ale rentgen nakonec ukázal, že nikoliv,“ řekl Carrick. „Po té mé absenci jsem nyní rád, že mohu opět hrát. Už jsem v pořádku.“

V posledním utkání proti Leicesteru pak Carrick odehrál celých devadesát minut, nicméně si ze zápasu nese smíšené pocity.

Hlavně ve druhé půli jsme mohli hrát lépe. Měli jsme na ně tlačit a jít po vítězství tak, jak to děláváme. Mysleli jsme si, že pokud budeme pokračovat ve stejné hře, že vítězství přijde, ale ve skutečnosti jsme si nevytvořili žádnou pořádnou šanci – jen pár světlých okamžiků.“

Dostat se do hry po tom, co inkasujete, zvláště pak proti Leicesteru, je pozitivní. Ale s výsledkem jsme pochopitelně znepokojeni. Přijeli jsme tam vyhrát.“

Zatímco středová dvojice v posledním utkání zůstala na svých postech, obranná řada se změnila na pouhou trojici. Tu pak doplnili Ashley Young a Matteo Darmian coby krajní obránci.

Bylo to správné a kontrolovali jsme tak hru. Leicester pak měl pár rychlých protiútoků, kterým jsme museli čelit, ale kromě té branky jsme hru kontrolovali. Potřebovali jsme vstřelit vítězný gól, což se nám nepovedlo. Přijeli jsme tam zvítězit. Bod také bereme, protože se tam vyhrávat nejezdí, ale všichni cítíme, že měly být tři.

Zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!